Nieruchomości komercyjne w Calp

(11 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Zakup nieruchomości komercyjnej w Calp

Zakupowi nieruchomości zagranicznej mogą towarzyszyć różne cele. Niektórzy robią to, aby zamieszkać w egzotycznym dla siebie miejscu i zacząć zupełnie nowe życia, a inni pragną rozkręcić interes w ciekawym miejscu. Obecnie regionem bardzo atrakcyjnym dla inwestorów jest niewielka, hiszpańska miejscowość Calp.

 

Inwestycja w nieruchomość komercyjną w Calp – pewny sukces?

Miejscowość Calp należy do zdecydowanie najpopularniejszych kurortów turystycznych w Hiszpanii. Rozciągające się wzdłuż Calp wybrzeże Costa Blanca, ma 13 km i znajduje się tam 14 pięknych plaż. Warto również wspomnieć o wysokich temperaturach powietrza, jakie są obecne w tych rejonach przez cały rok. To wszystko sprawia, że w Calp i okolicy stale przebywa mnóstwo turystów. Szacuje się, że w 2017 roku od stycznia do sierpnia liczba przyjezdnych wzrosła tam o 6% w stosunku do poprzedniego roku. Tym samym lokale usługowe i handlowe w większości radzą sobie doskonale. Wydaje się zatem, że inwestycja w nieruchomość komercyjną w Calp to naprawdę dobry interes. W naszym serwisie znajdziesz atrakcyjne lokale komercyjne na sprzedaż – zarówno wyposażone, jak i te przeznaczone do remontu.

 

Przeprowadzka do Calp

Otwarcie interesu w Hiszpanii często kończy się przeprowadzką do tego kraju. Posiadając już nieruchomość komercyjną w Calp, warto także rozważyć zakup lokalu mieszkalnego. Apartamenty, domy, bliźniaki czy szeregowce w Calp są dostępne w zaskakująco niskich cenach. Inwestorzy często nie mogą uwierzyć, iż w tak atrakcyjnej lokalizacji, nad samym Morzem Śródziemnym, nieruchomości bywają zdecydowanie tańsze niż w Warszawie czy Krakowie. 

 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook instagram napisz do nas