Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Nieruchomości komercyjne w Alicante

Sortuj

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Alicante  

Ogromny potencjał inwestycyjny Alicante skłania do zakupu nieruchomości w tym regionie wielu zagranicznych inwestorów. Można znaleźć tam niezwykle atrakcyjne oferty zarówno nieruchomości mieszkalnych, jak i obiektów komercyjnych. Lokale użytkowe w Alicante, które znajdziesz w naszym serwisie, sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Dobry stan techniczny i dodatkowe udogodnienia – miejsca parkingowe, windy i garaże sprawiają, że oferowane przez nas nieruchomości charakteryzują się bardzo wysokim standardem.   

 

Lokale użytkowe w Alicante 

Planujesz zainwestować w nieruchomość komercyjną w Alicante i rozwijać w kurorcie własny biznes? To świetna decyzja! Ze względu na ogromną liczbę turystów, którzy chętnie odwiedzają to miasto szczególnie w sezonie letnim, taka inwestycja z pewnością Ci się opłaci. Alicante to doskonałe miejsce na otworzenie lokalu gastronomicznego lub punktu usługowego. Zakup nieruchomości komercyjnej w tym kurorcie może przynieść Ci ogromny zysk – przekonaj się sam! 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności