Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Posiadłości wiejskie w Benidorm

Sortuj

Nie znaleziono ofert. Zmień parametry wyszukiwania.

Twój wymarzony dom na wsi w Benidorm

Hiszpańskie wybrzeże to od wielu lat cel wypraw turystycznych ludzi nie tylko z północnoeuropejskich krajów, lecz również podróżników z całego świata. Czemu więc ograniczać się jedynie do sporadycznych wizyt w tej pięknej okolicy? Costa Blanca swoim urokiem przyciąga coraz więcej inwestorów i osób, które spełniają marzenia o własnej posiadłości w tym ciepłym rejonie Europy.

 

Benidorm w ostatnich latach szybko zmienił się z rybackiej wioski w popularną miejscowość wypoczynkową, a ceny nieruchomości wciąż są na tyle przystępne, że niejedna osoba jest w stanie zakupić tam swój wymarzony dom. Coraz więcej inwestorów decyduje się na zakup domu właśnie w tej urokliwej miejscowości – jak wynika z oficjalnych danych, w I i II kwartale 2018 roku sprzedano tam 1 406 nieruchomości.

 

Posiadłość wiejska w Benidorm

Obrzeża Benidorm obfitują w atrakcyjne wiejskie posiadłości – to idealna inwestycja dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i chcą odpocząć od zgiełku miasta. Biorąc pod uwagę popularność tych malowniczych terenów, ceny nieruchomości nie są wygórowane, więc coraz więcej osób decyduje się na zakup posiadłości wiejskiej w Benidorm.

 

Drugi dom czy inwestycja?

Domy na wsi w okolicach Benidorm to nie tylko możliwość zamieszkania w wymarzonym miejscu na ziemi. Zakup nieruchomości może być doskonałą inwestycją na przyszłość – ich ceny stale rosną (nawet do kilkunastu procent rocznie), a w okresie, kiedy się z nich nie korzysta, można dodatkowo zarabiać na wynajmowaniu ich turystom z całego świata. Sprawia to, że domu na wsi w Benidorm może się bardzo szybko zwrócić i oprócz atrakcyjnego wakacyjnego lokum, staje się zarazem dodatkowym źródłem dochodu.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności