Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Bliźniaki w Calp

Sortuj

Nie znaleziono ofert. Zmień parametry wyszukiwania.

Trudno byłoby znaleźć kogokolwiek, kto nie marzył o nieustannych wakacjach. Czy to możliwe, aby każdego ranka po przebudzeniu podziwiać piaszczystą plażę i spokojne morze? Okazuje się, że jak najbardziej. Cel ten uda się osiągnąć, wchodząc w posiadanie bliźniaka w urokliwej miejscowości Calp.

 

Ten region Hiszpanii zapewnia bardzo atrakcyjne warunki do inwestycji. Calp to niewielka, spokojna miejscowość, którą zamieszkuje blisko 21 tys. osób - niespełna połowa z nich to przyjezdni z zagranicy. W dodatku miasto to jest coraz chętniej wybierane przez turystów jako cel wakacyjnych wycieczek. Szacuje się, że w 2017 roku ten region Hiszpanii odwiedziło o 6% więcej podróżnych w porównaniu do roku poprzedniego.

 

Dlaczego warto inwestować w Calp?

Zakup bliźniaka w Calp to doskonała propozycja dla miłośników jedynego w swoim rodzaju, hiszpańskiego klimatu. Wielbiciele kąpieli wodnych i słonecznych mają tam dostęp aż do 14 pięknych, piaszczystych plaż. Najwięcej turystów spotyka się tu latem, jednak pogoda dopisuje przez cały rok. Mieszkańcy nie mogą skarżyć się na niskie temperatury ani duże opady, niezależnie od pory roku. Tym samym zakup bliźniaka w Calp warto polecić wszystkim tym, którzy lubią wyjechać z kraju w styczniu czy w lutym, kiedy niskie temperatury uprzykrzają życie mieszkańcom Polski.

 

Zakup bilźniaka w Calp na wynajem

Co zrobić, jeśli w danym roku obowiązki zawodowe czy rodzinne uniemożliwiają wyjazd do Hiszpanii? Każdy, kto nie przeprowadził się na stałe do swojego bliźniaka w Calp, może skorzystać z opcji jego najmu. Jak wspomniano, niezależnie od pory roku, w regionie tym panują wysokie temperatury przyciągające turystów. Tym samym wynajem takiej nieruchomości podróżnym może przynieść nam dodatkowy dochód.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności