Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Bungalowy w Calp

Sortuj

Lekkie, zwykle drewniane budynki typu bungalow, są charakterystyczne dla gorących regionów wakacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz wiele atrakcyjnych bungalowów w Calp – niewielkiej miejscowości położonej na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na taką inwestycję.

 

Bungalow w Calp – czy warto?

Niektórym wydaje się, iż bungalow to zbyt niesolidna konstrukcja, aby mogła pełnić funkcję całorocznego domu mieszkalnego. Być może w Polsce rzeczywiście byłoby to trudne, zwłaszcza ze względu na niskie temperatury zimą. Jednak inwestując w bungalow w Calp, nie trzeba martwić się chłodem. W mieście tym przez cały rok temperatury utrzymują się w granicach co najmniej 20 stopni Celsjusza, a w okresie wakacyjnym są o wiele wyższe.

 

O atrakcyjności turystycznej tego regionu najlepiej świadczą statystyki. Według danych z calpe.es w 2017 do Calp przyjechało o 6% więcej turystów niż w poprzednim roku. Podróżnych w szczególności w okresie letnim przyciągają tam przede wszystkim rewelacyjne warunki pogodowe oraz piękne plaże. Calp to aż 13 km wybrzeża - spędzając wakacje w tym regionie, możemy korzystać z uroków aż 14 piaszczystych plaż!

 

Bungalow całoroczny lub wakacyjny

Niektórzy nabywcy kupują bungalow w Calp, aby zamieszkać w nim na stałe, a inni nabywają go w celach zarobkowych. Turyści bowiem bardzo chętnie korzystają z noclegów w tego typu obiektach. Jest to o tyle atrakcyjna opcja dla właściciela, iż cena zakupu bungalowu w Calp może być niższa niż w przypadku innych domów mieszkalnych, natomiast stawki wynajmu są bardzo podobne. Nie wahaj się dłużej – dzięki inwestycji w tej części Hiszpanii możesz zapewnić sobie dodatkowy dochód i doskonałe lokum na wakacyjny wypoczynek.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności