Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Oferty Bungalow w Calp

Sortuj

Lekkie, zwykle drewniane budynki typu bungalow, są charakterystyczne dla gorących regionów wakacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz wiele atrakcyjnych bungalowów w Calp – niewielkiej miejscowości położonej na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na taką inwestycję.

 

Bungalow w Calp – czy warto?

Niektórym wydaje się, iż bungalow to zbyt niesolidna konstrukcja, aby mogła pełnić funkcję całorocznego domu mieszkalnego. Być może w Polsce rzeczywiście byłoby to trudne, zwłaszcza ze względu na niskie temperatury zimą. Jednak inwestując w bungalow w Calp, nie trzeba martwić się chłodem. W mieście tym przez cały rok temperatury utrzymują się w granicach co najmniej 20 stopni Celsjusza, a w okresie wakacyjnym są o wiele wyższe.

 

O atrakcyjności turystycznej tego regionu najlepiej świadczą statystyki. Według danych z calpe.es w 2017 do Calp przyjechało o 6% więcej turystów niż w poprzednim roku. Podróżnych w szczególności w okresie letnim przyciągają tam przede wszystkim rewelacyjne warunki pogodowe oraz piękne plaże. Calp to aż 13 km wybrzeża - spędzając wakacje w tym regionie, możemy korzystać z uroków aż 14 piaszczystych plaż!

 

Bungalow całoroczny lub wakacyjny

Niektórzy nabywcy kupują bungalow w Calp, aby zamieszkać w nim na stałe, a inni nabywają go w celach zarobkowych. Turyści bowiem bardzo chętnie korzystają z noclegów w tego typu obiektach. Jest to o tyle atrakcyjna opcja dla właściciela, iż cena zakupu bungalowu w Calp może być niższa niż w przypadku innych domów mieszkalnych, natomiast stawki wynajmu są bardzo podobne. Nie wahaj się dłużej – dzięki inwestycji w tej części Hiszpanii możesz zapewnić sobie dodatkowy dochód i doskonałe lokum na wakacyjny wypoczynek.

 

Masz pytania?

Calle Dr. Maranon 7a, 03189 Orihuela, Hiszpania
0048 661 337 325 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności