Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Nieruchomości luksusowe w Calp

Sortuj

Każdy chciałby zażyć w życiu odrobiny luksusu i to najlepiej jak najniższym kosztem – możemy pomóc Ci zrealizować to marzenie. Zapoznaj się z naszą ofertą nieruchomości luksusowych w Calp. Zainwestuj w ekskluzywny apartament z basenem lub nowoczesny, w pełni wyposażony dom i ciesz się bez ograniczeń urokami tej części Hiszpanii. Kupując luksusową nieruchomość w Calp, zyskujesz dostęp do 14 fantastycznych plaż i licznych atrakcji turystycznych. To doskonałe miejsce zarówno na wypoczynek z rodziną i przyjaciółmi, jak i inwestycję w celach zarobkowych.

 

Luksusowe nieruchomości w Calp na sprzedaż

Pozornie mogłoby się wydawać, że w tak popularnej miejscowości turystycznej koszty zakupu domu będą bardzo wysokie, w rzeczywistości, okazują się często, iż są zaskakująco niskie. Decydując się na nieruchomość luksusową w Calp, należy oczywiście posiadać większy kapitał, niż w przypadku niewielkiego bungalowu, czy też skromnego mieszkania. Niemniej jednak warto podkreślić, że często taka inwestycja okazuje się bardziej opłacalna niż zakup kilkupokojowego mieszkania, np. w Warszawie. W dodatku koszty utrzymania nieruchomości w tym rejonie również są stosunkowo niskie.

 

Zakup ekskluzywnego domu na wynajem turystyczny

Na zakup nieruchomości luksusowej w Calp decydują się zarówno osoby zdecydowane na przeprowadzkę, jak i ludzie, którzy chcą zainwestować w celach zarobkowych. Rzeczywiście, wynajem kilkupokojowej, ekskluzywnej willi w tym regionie może zapewnić zarobek nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie – największe zyski może przynieść wynajem turystyczny w sezonie wakacyjnym. Jednak dochód z najmu można czerpać cały rok, gdyż Calp, ze względu na wysoką temperaturę powietrza przyciąga turystów także zimą.

 

O opłacalności inwestycji w ekskluzywny dom na wynajem turystyczny świadczy także fakt, że liczba przyjezdnych z zagranicy w tym regionie zwiększa się z roku na rok. Szacuje się, że Calp w 2017 roku odwiedziło o 6% więcej osób w porównaniu z rokiem poprzednim.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności