Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Nieruchomości komercyjne w Costa Blanca

Sortuj

Południowe wybrzeże Hiszpanii nie od dzisiaj przyciąga turystów z różnych części Europy i Świata. Jednak to właśnie w ostatnich latach znacząco wzrósł ruch turystyczny w tej części kraju – od stycznia do sierpnia 2017 wybrzeże Costa Blanca stało się celem wycieczek aż 5 mln przyjezdnych z zagranicy. Może zatem warto zdecydować się na zakup nieruchomości komercyjnej Costa Blanca?

 

Zakup nieruchomości komercyjnej na Costa Blanca

Pozornie mogłoby się wydawać, iż dokonywanie inwestycji w tak prestiżowej lokalizacji wymaga bardzo dużych możliwości finansowych. Okazuje się jednak, że nieruchomość komercyjna na Costa Blnaca często okazuje się dostępna podobnym kosztem, jak obiekty na terenie Polski. Zakup nieruchomości w Costa Blanca nie jest zatem szczególnie kosztowny, a ponadto, zwykle tańsze okazuje się prowadzenie biznesu. System prawny Hiszpanii jest bowiem o wiele przyjaźniejszy dla przedsiębiorców niż polskie przepisy.

 

Warto zaznaczyć, że na inwestycję na hiszpańskim rynku nieruchomości decyduje się coraz więcej przyjezdnych z zagranicy. Szacuje się, że w 1. połowie 2017 roku zagraniczni inwestorzy kupili na Costa Blanca ok. 15 tys. nieruchomości.

 

Lokal użytkowy na Costa Blanca – zapewnij sobie dodatkowy dochód

Przed rozpoczęciem interesu nad polskim morzem wielu przedsiębiorców powstrzymuje krótki sezon wakacyjny. Natomiast nieruchomość komercyjna na Costa Blanca przynosi dochody przez cały rok. W tym regionie temperatura powietrza zwykle nie spada poniżej 20 stopni Celsjusza, nawet w sezonie zimowym. Turyści przyjeżdżają do Hiszpanii przez cały rok, uciekając zimą przed niskimi temperaturami, panującymi wtedy w ich krajach.

 

Zastanawiasz się nad inwestycją w Hiszpanii? W naszej ofercie znajdziesz lokale użytkowe na Costa Blanca na sprzedaż. Nieruchomości dostępne na naszym portalu znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach, co jest kluczowym aspektem dla osób planujących założyć na Costa Blanca własny biznes – zacząć prowadzić hotel, restaurację, czy też sklep. W serwisie Tripinvest znajdziesz lokale z dodatkowymi udogodnieniami – parkingiem, basenem, ogrodem i klimatyzacją. Inwestorzy z nieco bardziej ograniczonym budżetem mają możliwość skorzystania także z oferty nieruchomości komercyjnych przeznaczonych do remontu w bardzo przystępnej cenie.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności