Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Posiadłości wiejskie w Denia

Sortuj

Nie znaleziono ofert. Zmień parametry wyszukiwania.

Nieruchomości wiejskie w Denii – zainwestuj w sielankowej okolicy

Zaciszne miejsce do życia w ciepłych zakątkach Europy, przy jednoczesnej bliskości aglomeracji miejskiej to marzenie wielu osób. Może się ono ziścić, dzięki zakupowi jednej z nieruchomości wiejskich w Denii. Ten hiszpański kurort na co dzień tętni życiem (obecnie miasto zamieszkuje ponad 40 tys. osób), jednak kilka kilometrów od centrum można znaleźć piękne wiejskie posiadłości, które zachwycają architekturą i sielankowym otoczeniem. Domy w stylu rustykalnym idealnie korespondują z otaczającą przyrodą i sprzyjają dobremu wypoczynkowi wśród zachwycających, śródziemnomorskich krajobrazów.

 

Denia to bardzo dobre miejsce na inwestycję. W 2018 roku na lokalnym rynku nieruchomości sprzedano 1 142 nieruchomości mieszkaniowe (dane z I-III kwartał) – w porównaniu do tego samego okresu poprzedniego roku liczba transakcji wzrosła o 61.

 

Zakup domu na wsi w Denii – dlaczego warto?

Nieruchomości wiejskie w Denii to zarówno domy drewniane, jak i murowane, które idealnie nadają się do całorocznego zamieszkania, wakacyjnego pobytu, czy też całorocznego wynajmu turystycznego. Inwestycja w dom wiejski to doskonały pomysł dla osób, które szukają alternatywy dla mieszkania w hałaśliwym centrum miasta. Dodatkowo oferty domów wiejskich w Denii są bardzo różnorodne, co sprawia, że każdy znajdzie wśród nich dom dopasowany do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności