Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Domy szeregowe w Elche

Sortuj

Nie znaleziono ofert. Zmień parametry wyszukiwania.

Szeregówki Elche

Elche, hiszpańskie zlokalizowane w regionie Walencja jest znane przede wszystkim z ogromnej ilości palm. Tamtejsze gaje palmowe stały się znakiem rozpoznawczym miasta i dzięki nim Elche zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Choć nie ma tam dostępu do morza, to wybrzeże jest nieopodal - jedynie 15 km dalej. Jednak mimo tego miasto wciąż ma wiele do zaoferowania przyjezdnym. Szlak palmowy, pałac Altamira i największy na świecie mural, to jedne z najciekawszych, miejscowych atrakcji.

 

Warto też podkreślić, że klimat i atmosfera panujące w Elche sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania lub wakacyjnego pobytu - słońce świeci tam nawet przez 300 dni w roku!

 

Inwestycja w Elche – zakup domu szeregowego

W Elche można znaleźć niezwykle interesujące oferty domów szeregowych i innych nieruchomości mieszkaniowych – w I-III kwartale 2018 roku liczba sprzedanych nieruchomości wyniosła tam 2 221 i wiele wskazuje na to, że zainteresowanie tą miejscowość wśród inwestorów dalej będzie utrzymywać się na tak wysokim poziomie.

 

Wśród domów szeregowych w Elche można znaleźć oferty nieruchomości z prywatnymi basenami, przestronnymi balkonami i klimatyzacją – dostępne są także inne udogodnienia, charakterystyczne dla nowoczesnego budownictwa. Jednak zwolennicy typowej dla Hiszpanii architektury również mogą znaleźć tam dom w 100% spełniający ich wymagania.

 

Zastanawiasz się nad inwestycją w Elche? Skontaktuj się z nami – znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę nieruchomości i kompleksowo przeprowadzimy Cię przez cały proces jej zakupu.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności