Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Nieruchomości komercyjne w Murcja

Sortuj

Nieruchomość komercyjna w Murcji

Lokale użytkowe na sprzedaż na terenie Murcji to doskonała inwestycja ze względu na ogromny potencjał turystyczny tego regionu. Zakup nieruchomości w celu otwarcia m.in. restauracji z lokalną kuchnią, klimatycznej kawiarni, sklepu lub punktu usługowego może przynieść Ci bardzo duży zysk. Zainwestuj w nieruchomość komercyjną w Murcji i rozwijaj swój biznes w Hiszpanii. To na pewno Ci się opłaci!

 

Murcja – doskonałe miejsce dla inwestorów

Murcja ma wiele do zaoferowania turystom. Regionalne atrakcje i typowo hiszpański klimat z powodzeniem przyciągają miłośników podróży. Tym samym zakup nieruchomości komercyjnej w Murcji może być dla Ciebie szansą na atrakcyjny zarobek. W naszej ofercie znajdziesz lokale użytkowe z parkingiem, windą, garażem i klimatyzacją. Jeśli planujesz zainwestować nieco mniejszą kwotę, zapoznaj się z ofertami nieruchomości komercyjnych w Murcji przeznaczonych do remontu.
 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności