Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Bliźniaki w Orihuela Costa

Sortuj

Orihuela Costa

Położona na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii Orihuela Costa i jej okolice, to jedna z najpiękniejszych lokacji, jakie można sobie wymarzyć na wakacyjną wyprawę lub nowe miejsce zamieszkania. Ta część słynnego Costa Blanca zachwyca urozmaiconym krajobrazem – na wyciągnięcie ręki mamy tam zarówno górskie pejzaże, lasy, jak również piaszczyste plaże hiszpańskiej riwiery.

 

Przyjazny zdrowiu, ciepły klimat z łagodnymi zimami (podczas których raczej nie uświadczymy ujemnych temperatur) jest kolejnym czynnikiem, który przyciąga w te okolice obcokrajowców. Położone niedaleko lotnisko oraz sąsiedztwo innych miejscowości turystycznych, to kolejne atuty, które przemawiają na korzyść Orihuela Costa. Nie dziwi więc popularność tego miejsca i fakt, że oprócz wizyt w celach turystycznych, ludzie coraz częściej osiedlają się tam na stałe – miasto zamieszkuje ok. 20 tys. osób, a dużą część z nich stanowią cudzoziemcy.

 

Bliźniaki w Orihuela Costa – dlaczego warto w nie inwestować?

Od kilku lat w całej Hiszpanii utrzymuje się tendencja wzrostowa, jeśli chodzi o ceny nieruchomości. W ciągu ostatnich lat wrosły prawie o 12% w skali roku, co jest świetnym wynikiem. Chociaż nieruchomości obecnie są droższe, niż jeszcze parę lat temu, to ich ceny nadal są przystępne, a prognozy nie przewidują zahamowania dotychczasowego wzrostu ich wartości.

 

Niesłabnąca popularność wybrzeża Costa Blanca wśród turystów sprawia, że kupno domu nie musi być podyktowane jedynie chęcią zamieszkania tutaj. Wynajmowanie go przyjezdnym stanowi świetny sposób na dodatkowy zarobek i powoduje, że pieniądze zainwestowane w nieruchomość zwrócą się w szybkim tempie. Niezależnie od tego, czy chcesz zamieszkać w Orihuela Costa na stałe, czy pomnażać swój kapitał – zakup tamtejszych nieruchomości jest doskonałym pomysłem.

 

Bardzo dużą popularnością wśród inwestorów cieszą się bliźniaki w Orihuela Costa. Z jednej strony pozwalają na dość dużą swobodę i uniknięcie zatłoczonego sąsiedztwa, z drugiej – nie powodują zupełnej izolacji od sąsiadów, jak na przykład wolnostojące domy położone na rozległych działkach.

 

Jesteś zainteresowany zakupem domu w zabudowie bliźniaczej w Orihuela Costa? Sprawdź ogłoszenia nieruchomości na Tripinvest.pl – u nas znajdziesz ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Przekonaj się sam!

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności