Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Domy/wille w Orihuela Costa

Sortuj

Korzystna inwestycja w Orihuela Costa

Już od jakiegoś czasu rynek nieruchomości w Hiszpanii przeżywa swój rozkwit. W ciągu ostatnich kilkunastu lat nie pojawiły się tendencje spadkowe, a wzrost wartości nieruchomości sięga nawet powyżej 10% w skali kraju, natomiast lokalnie w niektórych przypadkach przekracza 15%. Prognozy na najbliższe lata są równie optymistyczne i nic nie zapowiada, by uległy one zmianie.

 

Dużą popularnością wśród inwestorów cieszą się zwłaszcza okolice hiszpańskiego wybrzeża Costa Blanca – jest to region od zawsze cieszący się bardzo dobrą sławą wśród turystów. Ciepły klimat, który pozwala zapomnieć mieszkańcom północnej Europy o mroźnej i śnieżnej zimie, sprawia, że oprócz niezliczonych tłumów wycieczkowiczów, duża część przyjezdnych decyduje się tam zamieszkać na stałe. Statystyki mówią wiele – w niektórych nadmorskich miejscowościach nawet połowę mieszkańców stanowią osoby, które przeniosły się tu niedawno z innych części świata. Do tego grona należy m.in. Orihuela Costa – jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na inwestycję na Costa Blanca, koniecznie rozważ zakup domu właśnie tam.

 

W 2018 roku wielu inwestorów uległo urokowi Orihuela Costa i zachęceni przez przystępne ceny nieruchomości, właśnie tam ulokowali swoje oszczędności. Jak wynika z oficjalnych statystyk w regionie Orihuela sprzedano wtedy 3 092 nieruchomości (dane za okres I-III kwartał 2018).

 

Domy i wille w Orihuela Costa

Różnorodność zabudowy w Hiszpanii wręcz zaskakuje. Wśród starych budynków, urzekających piękną architekturą, ciągle pojawiają się tam nowoczesne budowle. Nikogo nie dziwi sąsiedztwo zabytkowej willi i szklanego wieżowca, czy też małego domku usytuowanego obok eleganckiej rezydencji. Domy i wille w Orihuela Costa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony kupców. Na lokalnym rynku nieruchomości pojawiają się niezwykle atrakcyjne oferty domów, które są doskonale zlokalizowane i posiadają dodatkowe udogodnienia w postaci basenów, tarasów i garaży.

 

Zapoznaj się z ofertami komfortowych domów w Orihuela Costa na Tripinvest. Zapewniamy szeroki wybór nieruchomości w zróżnicowanym standardzie. Serdecznie zapraszamy przyszłych inwestorów – niezależnie od tego, czy planujesz zamieszkać na stałe w Hiszpanii, czy też przymierzasz się do zakupu domu w celach zarobkowych, to czego potrzebujesz, znajdziesz w naszym serwisie.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności