Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Nieruchomości komercyjne w Orihuela Costa

Sortuj

Nie znaleziono ofert. Zmień parametry wyszukiwania.

Nieruchomości komercyjne w Orihuela Costa

Chcesz rozwijać biznes w Hiszpanii, otworzyć kolejną filię swojej firmy lub kupić lokal użytkowy w celach zarobkowych? Zainwestuj w Orihuela Costa! To niewielka, lecz chętnie odwiedzana przez turystów miejscowość usytuowana w sercu Costa Blanca – jest oddalona o ok. 50 km od lotniska w Alicante. Obecnie zamieszkuje ją ok. 20 tys. osób, a wielu z nich to przyjezdni z zagranicy.

 

Orihuela Costa cieszy się popularnością wśród turystów, dlatego inwestycja w lokal użytkowy właśnie w tym miejscu, ma szansę przynieść Ci bardzo duży zysk. Ceny na lokalnym rynku nieruchomości wciąż są atrakcyjne dla zagranicznych inwestorów, planujących rozwijać swoją firmę w tej lokalizacji. Kupcy mogą wybierać spośród atrakcyjnych ofert lokali gastronomicznych, usługowych, handlowych, czy też hoteli.

 

Lokale użytkowe – Orihuela Costa

Oferty lokali użytkowych na sprzedaż w Orihuela Costa są niezwykle zróżnicowane. Inwestorzy o większym budżecie mogą wybierać spośród nowoczesnych, przestronnych lokali w wysokim standardzie. Jednak ofertę dla siebie znajdą tam także kupcy o ograniczonych możliwościach finansowych – w takiej sytuacji można wybrać nieco tańszą nieruchomość komercyjną, przeznaczoną do remontu. Na lokalnym rynku nieruchomości pojawiają się również oferty lokali z parkingiem, windą oraz basenem.

 

Zastanawiasz się, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza? Potrzebujesz porady osoby specjalizującej się w hiszpańskim rynku nieruchomości? Skontaktuj się z naszym doradcą! Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze miejsce na inwestycję w Orihuela Costa. Doradzimy najbardziej opłacalne oferty i kompleksowo przeprowadzimy przez cały proces zakupu. Zapraszamy przyszłych inwestorów!

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności