Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Domy szeregowe w Santa Pola

Sortuj

Domy szeregowe w Santa Pola

Domy szeregowe w Santa Pola to typ nieruchomości, który nieprzypadkowo ma wielu zwolenników. Dostępne w naszym serwisie szeregówki są atrakcyjnie zlokalizowane, komfortowe i bardzo przystępne pod względem cen. Jeśli planujesz zainwestować w Hiszpanii, koniecznie rozważ zakup domu szeregowego w Santa Pola. To miejscowość położona na gorącym wybrzeżu Costa Blanca – obecnie zamieszkuje ją nieco ponad 31 tys. osób. Zachwyca wspaniałymi krajobrazami, piaszczystymi plażami, słoneczną pogodą i doskonałą kuchnią.

 

Domy w zabudowie szeregowej na sprzedaż

Zakup domu w zabudowie szeregowej w Santa Pola to marzenie, które możesz z łatwością zrealizować z pomocą naszych specjalistów od hiszpańskiego rynku nieruchomości. W serwisie Tripinvest znajdziesz oferty domów z licznymi udogodnieniami:

  • garażem,
  • widokiem na morze,
  • balkonem,
  • basenem.
  • patio,
  • klimatyzacją.

Dlaczego warto kupić dom szeregowy w Santa Pola?

Inwestycja w Santa Pola niesie ze sobą szereg korzyści. Zakupioną nieruchomość możesz wykorzystywać jako dom wakacyjny, a także źródło dodatkowych dochodów, jeśli zdecydujesz się na jej wynajem turystom.

 

Warto zaznaczyć, że Santa Pola wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów. W tej miejscowości w 2018 roku sprzedano 1057 nieruchomości (dane z I-III kwartału) – o 159 więcej w porównaniu z rokiem poprzednim. Pamiętaj, że konkurencyjne ceny na lokalnym rynku nieruchomości nie będą trwać wiecznie – skorzystaj już teraz z atrakcyjnych warunków inwestycyjnych i kup w dom szeregowy w Santa Pola.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności