Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Domy/wille w Santa Pola

Sortuj

Domy i wille w Santa Pola

Santa Pola to hiszpańskie miasto w Walencji, które cieszy się bardzo dużą popularnością wśród turystów. Polacy coraz częściej doceniają jego walory, chętnie wybierając się tam na wakacje lub kupując nieruchomości w celach inwestycyjnych. W 2018 roku (I-III kwartał) kupiono tam aż 1057 nieruchomości – sprawdź, co Santa Pola ma do zaoferowania inwestorom.

 

Zakup domu w Santa Pola

Które z ofert dostępnych na rynku nieruchomości w Santa Pola cieszą się największym zainteresowaniem? Niewątpliwie można do tej grupy zaliczyć domy i wille. W tej kategorii znajdziemy zarówno nowo budowane obiekty, jak i nieco starsze nieruchomości przeznaczone do remontu, oferowane w niższych cenach. Wiele domów dostępnych na sprzedaż w Santa Pola nawiązuje do tradycyjnej dla tego regionu architektury. Jasne elewacje, duże okna i starannie wykończone wnętrza z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów – to ich cechy charakterystyczne.

 

Oferty domów w Santa Pola skierowane są do osób o różnych możliwościach finansowych. Na lokalnym rynku nieruchomości można znaleźć zarówno luksusowe domy, jak i nieruchomości w typowym standardzie. Inwestorzy, którzy dysponują nieco większym budżetem, mogą zdecydować się np. na willę z prywatnym basenem w Santa Pola. Kąpiel w basenie przyniesie ogromną ulgę w czasie upalnych dni i będzie wspaniałą atrakcją podczas spotkań ze znajomymi.

 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat zakupu domu w Santa Pola, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności