Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Nieruchomości komercyjne w Santa Pola

Sortuj

Nie znaleziono ofert. Zmień parametry wyszukiwania.

Nieruchomości komercyjne w Santa Pola

W Santa Pola, nadmorskim kurorcie liczącym ponad 30 tys. mieszkańców, panują obecnie atrakcyjne warunki inwestycyjne - to bardzo dobre miejsce na zakup nieruchomości komercyjnej i założenie własnego biznesu. Hotele, restauracje, kawiarnie, sklepy cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony odwiedzających to miasto turystów. Dlatego inwestorzy, którzy zdecydują się na zakup tego typu lokalu, mogą czerpać z takiej inwestycji bardzo duże zyski.

 

Lokale użytkowe na sprzedaż – Santa Pola

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości komercyjnej w Santa Pola? Oferujemy szereg ofert z następującymi udogodnieniami:

  • miejsca parkingowe,
  • garaż,
  • widok na morze,
  • basen,
  • lokalizacja blisko plaży.

Jeśli masz nieco bardziej ograniczony budżet, zachęcamy do zapoznania się z ofertami lokali użytkowych przeznaczonych do renowacji. Tego typu nieruchomości ze względu na przystępne ceny są dostępne także dla inwestorów o mniejszych możliwościach finansowych.

 

Inwestuj i zarabiaj

Zakup lokalu użytkowego w Santa Pola to doskonała inwestycja na przyszłość. Prywatni inwestorzy, którzy kupują tam nieruchomości komercyjne, mogą zarobić także na wynajmie lokalu, czy też jego późniejszej odsprzedaży. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najbardziej opłacalną ofertę, dzięki której zrealizujesz założony cel inwestycyjny.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności