Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Nieruchomości komercyjne w Torrevieja

Sortuj

Lokale użytkowe w Torrevieja

Nieruchomości komercyjne nabywa się, aby prowadzić w nich biznes lub czerpać korzyści z wynajmu. Idealnie nadają się na lokale biurowe, sklepy czy magazyny. Specjaliści są zgodni co do tego, że inwestowanie w nieruchomości komercyjne w Torrevieja jest bardzo dochodowym wyborem.

 

Przed zakupem nieruchomości tego typu należy opracować plan jej zagospodarowania. W zależności od tego, komu mamy zamiar wynająć lokal lub budynek – czy ma zostać przeznaczony na handel albo biuro firmy, innego budynku należy szukać. Kluczowy jest również wybór odpowiedniej lokalizacji, by trafić do jak najszerszego grona przyszłych klientów.

 

Rozwijaj firmę w Torrevieja

Miasto, do którego co roku docierają tysiące zagranicznych turystów to idealne miejsce na prowadzenie biznesu. Jedną z takich miejscowości jest hiszpańska Torrevieja - miasto liczące ponad 100 tys. mieszkańców, znajdujące się w prowincji Alicante na wybrzeżu Costa Blanca. Miejscowość ta jest bogata w złoża soli. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia WHO region Torrevieja należy czołówki najzdrowszych w Europie. Ciekawa historia miasta i korzystny dla zdrowia mikroklimat przyciągają nie tylko urlopowiczów, ale też wielu inwestorów.

 

Inwestycja w nieruchomości komercyjne

Na hiszpańskim rynku nieruchomości wciąż można natrafić na niezwykle korzystne okazje cenowe. Warto czasami kupić obiekt bardzo tani, usytuowany np. w centrum miasta, ale do generalnego remontu. Po oszacowaniu i podliczeniu wszystkich kosztów może się okazać, że będzie to bardzo dochodowy biznes.

 

Wszystkich inwestorów poszukujących lokum dla swojej firmy, zachęcamy do przejrzenia ofert w naszym serwisie. Zapewniamy lokale użytkowe w Torrevieja z takimi udogodnieniami jak m.in. parking, winda i klimatyzacja. Na naszym portalu znajdziesz także oferty nieruchomości komercyjnych do remontu.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności