Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Nieruchomości luksusowe w Torrevieja

Sortuj

Torrevieja – miasto soli i morza

Aby inwestycja w nieruchomości zwróciła się w szybkim tempie, najważniejszą kwestią jest wybór odpowiedniej, atrakcyjnej i tłumnie odwiedzanej przez turystów lokalizacji. Torrevieja – urokliwe miasto na Costa Blanca w Hiszpanii, taką miejscowością bez wątpienia jest. Oprócz plaż, błękitnej wody Morza Śródziemnego i zapierających dech krajobrazów, podróżujący mogą korzystać ze zdrowego mikroklimatu, który zapewniają bogate złoża soli. Miasto oprócz turystyki utrzymuje się głównie z eksportu tego towaru.

 

W Torrevieja panują bardzo korzystne dla turystów warunki pogodowe przez cały rok. Ponad 300 słonecznych dni w roku to powód, dla którego nawet Hiszpanie przyjeżdżają tutaj z innych miast na okres jesienno – zimowy. Według statystyk meteorologicznych najniższe temperatury panują w Torrevieja od grudnia do lutego i średnio wynoszą ok. 10 stopni Celsjusza. Nie spadają również poniżej zera. Turyści, którzy lubią spędzać czas aktywnie, znajdą tutaj sporo atrakcji, np. szlaki turystyczne. Do wyboru jest spacer przez Szlak Natury, Szlak Morski i Szlak Solny. Pozwolą one na poznanie ciekawej historii tego miasta.

 

Warto zaznaczyć, że Torrevieja to miejscowość atrakcyjna nie tylko pod względem turystycznym – miasto to z powodzeniem przyciąga inwestorów. Jako dowód posłużą statystyki – w I i II kwartale 2018 roku sprzedano tam 2 779 nieruchomości, a kolejnych osób zainteresowanych zakupem domu w Torrevieja nie brakuje!

 

Nieruchomości luksusowe w Torrevieja

Do nieruchomości luksusowych zalicza się apartament, penthouse lub rezydencję.  Budynki te często posiadają ekskluzywne wyposażenie, nowoczesne rozwiązania architektoniczne i zazwyczaj także duży metraż. Znajdują się często w topowych lokalizacjach miasta.

 

Inwestycje w luksusowe nieruchomości w Torrevieja to szansa na szybki zwrot zainwestowanych pieniędzy. Kupując ekskluzywny dom pod wynajem, należy przeanalizować, na jakich wynajmujących nam najbardziej zależy. Skierowanie się w stronę odbiorców ceniących wygodę, komfort i luksus, którzy są w stanie zapłacić więcej za znakomite warunki mieszkalne, jest na pewno dobrym wyborem.

 

Szukasz luksusowych nieruchomości w Torrevieja w najwyższym standardzie? Znajdziesz je w naszym serwisie! Sprawdź ogłoszenia komfortowych, ekskluzywnych domów z nowoczesnym wyposażeniem i licznymi udogodnieniami na Tripinvest.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności