Domy i wille w Elche

(1 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Oferty domów i willi w Elche – propozycje na każdą kieszeń

Wydaje się, że ceny nieruchomości ciągle rosną. Jednak wejście do Unii Europejskiej sprawiło, że w wielu przypadkach bardzo się ujednoliciły i w odniesieniu do kurortów, domy czy wille można zakupić za granicą niewiele drożej lub w podobnej cenie, co w Polsce. Hiszpański rynek nieruchomości przyciąga coraz więcej inwestorów prywatnych i biznesowych z naszego kraju. Fakt ten nie powinien nikogo dziwić, wszak w prowincji Alicante można znaleźć doskonałe nieruchomości w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Lokalizacją szczególnie wartą uwagi jest Elche – miasto liczące ponad 200 tys. mieszkańców, stało się popularne przede wszystkim, dzięki licznym gajom palmowym. Domy i wille w Elche mogą stać się spełnieniem marzeń o małym domku lub rezydencji w malowniczo położonym mieście w rejonie basenu Morza Śródziemnego.   

 

Atrakcyjne domy i wille na sprzedaż - Elche

Domy i wille w Elche prezentują najrozmaitsze style architektoniczne, od minimalistycznego, aż do futurystycznego. W związku z tym można zakupić dom o zaokrąglonej bryle z kolumnami zdobiącymi fasadę albo nowoczesny budynek o prostopadłościennej formie ze ścianami niemal w całości pokrytymi szkłem. W ofertach willi niekiedy znajdują się również przydomowe baseny.     

 

Jesteś zainteresowany zakupem domu w Elche? Sprawdź oferty w naszym serwisie i skontaktuj się z naszymi specjalistami.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook profile instagram contact us