Nieruchomości komercyjne w Costa Blanca

(22 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest
Nowość
Nowość
Nowość
Nowość
nieruchomość sprzedana

Daj nam znać
jakiej nieruchomości
szukasz

nieruchomość sprzedana

Nieruchomości Costa Blanca

Costa Blanca to region turystyczny w Hiszpanii położony wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego we Wspólnocie Autonomicznej Walencji. Nazwa Costa Blanca z hiszpańskiego oznacza Białe Wybrzeże. Klimat tego regionu został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za jeden z najdogodniejszych obszarów do życia. Region ten jest bardzo zróżnicowany pod katem geograficznym, a jednocześnie doskonale skomunikowany. Na północy znajdują się górzyste klify i kamieniste plaże, a na południu piaszczyste plaże. Z roku na rok pojawiają nowe połączenia lotnicze z krajów UE. Turyści przybywający na Costa Blanca najczęściej korzystają z lotniska w Alicante lub Walencji. Ze względu na swoje atrakcyjne położenie Costa Blanca jest bardzo popularną destynacją wśród zagranicznych turystów. Costa Blanca to także doskonałe miejsce do życia, co potwierdzają liczne populacje Brytyjczyków, Niemców, Holendrów oraz Norwegów, którzy stanowią najliczniejsze grupy zagranicznych rezydentów na Costa Blanca. 

Costa Blanca na mapie Hiszpanii
Wybrzeże Costa Blanca

Co warto zrobić na Costa Blanca?

Costa Blanca obfituje w atrakcje turystyczne, przyrodnicze oraz kulturalne. To doskonała baza wypadowa dla osób, poszukujących mocnych wrażeń, jak również dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Costa Blanca zachwyci nas piękną naturą – największe w Europie ogrody palmowe, naturalne słone jeziora, piękne plaże krystalicznie czystą wodą, wodospady Algar, ogrody zoologiczne oraz parki przyrodnicze. Na rodziny z dziećmi czekają liczne atrakcje w parkach rozrywki i aquaparkach. Czyste plaże ze znakiem jakości „Blue Flag” oraz słoneczna pogoda nawet ponad 320 dni w roku to najlepsza zachęta dla wszystkich spragnionych wypoczynku i plażowania. Oczywiście nie wolno zapomnieć o dziesiątkach imprez kulturalnych, festynach, koncertach i festiwalach, które organizowane są regularnie przez cały rok.

Charakterystyka rynku nieruchomości na Costa Blanca

Ile kosztują nieruchomości na Costa Blanca?

Kto kupuje nieruchomości na Costa Blanca?

Całkowita liczba transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości na Costa Blanca

Prognozy dla rynku nieruchomości na Costa Blanca

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Nieruchomości komercyjne to obiekty generujące dochód i z zyski dla właściciela. Oferta nieruchomości komercyjnych w Hiszpanii jest bardzo zróżnicowana i dzięki temu godna uwagi. Wśród dostępnych nieruchomości komercyjnych możesz znaleźć lokale przeznaczone do prowadzenia działalności biznesowej np. biurowce czy magazyny. Komercyjną można określić również taką nieruchomość, która generuje tylko i wyłącznie okresowe przychody z jej użytkowania bądź z własności. Oznacza to, że oferta hiszpańskich nieruchomości komercyjnych obejmuje również obiekty, które mogą być wykorzystywane pod wynajem do celów handlowo-usługowych, rekreacyjnych i przemysłowych. W naszym serwisie możesz znaleźć m.in. obiekty hotelowe, punkty usługowe, budynki przemysłowe i lokale usługowe na sprzedaż. Nieruchomości komercyjne w Hiszpanii są wyposażone w szereg istotnych udogodnień – garaże, parkingi, windy, czy też klimatyzację. Na hiszpańskim rynku nieruchomości dostępne są lokale o bardzo zróżnicowanych metrażach, dzięki czemu inwestorzy mogą znaleźć nieruchomości w pełni spełniającą ich oczekiwania.

 

Udogodnienia w nieruchomościach komercyjnych

Jak kupić nieruchomość komercyjną w Hiszpanii?

Atrakcyjne nieruchomości komercyjne - Costa Blanca, Hiszpania

Południowe wybrzeże Hiszpanii nie od dzisiaj przyciąga turystów z różnych części Europy i Świata. Jednak to właśnie w ostatnich latach znacząco wzrósł ruch turystyczny w tej części kraju – od stycznia do sierpnia 2017 wybrzeże Costa Blanca stało się celem wycieczek aż 5 mln przyjezdnych z zagranicy. Może zatem warto zdecydować się na zakup nieruchomości komercyjnej Costa Blanca?

 

Zakup lokalu komercyjnego na Costa Blanca

Pozornie mogłoby się wydawać, iż dokonywanie inwestycji w tak prestiżowej lokalizacji wymaga bardzo dużych możliwości finansowych. Okazuje się jednak, że nieruchomość komercyjna na Costa Blnaca często okazuje się dostępna podobnym kosztem, jak obiekty na terenie Polski. Zakup nieruchomości w Costa Blanca nie jest zatem szczególnie kosztowny, a ponadto, zwykle tańsze okazuje się prowadzenie biznesu. System prawny Hiszpanii jest bowiem o wiele przyjaźniejszy dla przedsiębiorców niż polskie przepisy.

 

Warto zaznaczyć, że na inwestycję na hiszpańskim rynku nieruchomości decyduje się coraz więcej przyjezdnych z zagranicy. Szacuje się, że w 1. połowie 2017 roku zagraniczni inwestorzy kupili na Costa Blanca ok. 15 tys. nieruchomości.

 

Inwestycja na Costa Blanca – zapewnij sobie dodatkowy dochód

Przed rozpoczęciem interesu nad polskim morzem wielu przedsiębiorców powstrzymuje krótki sezon wakacyjny. Natomiast nieruchomość komercyjna na Costa Blanca przynosi dochody przez cały rok. W tym regionie temperatura powietrza zwykle nie spada poniżej 20 stopni Celsjusza, nawet w sezonie zimowym. Turyści przyjeżdżają do Hiszpanii przez cały rok, uciekając zimą przed niskimi temperaturami, panującymi wtedy w ich krajach.

 

Zastanawiasz się nad inwestycją w Hiszpanii? W naszej ofercie znajdziesz nieruchomości komercyjne na Costa Blanca na sprzedaż. Nieruchomości dostępne na naszym portalu znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach, co jest kluczowym aspektem dla osób planujących założyć na Costa Blanca własny biznes – zacząć prowadzić hotel, restaurację, czy też sklep. W serwisie tripinvest znajdziesz lokale z dodatkowymi udogodnieniami – parkingiem, basenem, ogrodem i klimatyzacją. Inwestorzy z nieco bardziej ograniczonym budżetem mają możliwość skorzystania także z oferty nieruchomości komercyjnych przeznaczonych do remontu w bardzo przystępnej cenie.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us