Nieruchomości na sprzedaż w Murcja

(29 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?

Murcja – region sprzyjający inwestycjom

Położony na południowo-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii region Murcja, zwany Ogrodami Europy, to niesamowite miejsce. Zabytkowe budynki ponad tysiącletniego miasta założonego przez Maurów, tworzą jedyny w swoim rodzaju kontrast z nowoczesną zabudową. Murcja liczy ponad 400 tys. mieszkańców, których wciąż przybywa. Rozrastająca się zabudowa miejska, nie przyćmiewa jednak pięknych krajobrazów okolicy.

 

Tylko kilka chwil spędzonych w samochodzie dzieli centrum Murcji od wybrzeża Morza Śródziemnego, stanowiącego cel wielu turystycznych wojaży, a samo miasto położone jest nad rzeką Segura. Sprawia to, że Murcja jest doskonałym miejscem do spędzania wakacji i świetną bazą wypadową do krótszych lub dłuższych podróży po całym regionie. Cała okolica nazywana jest Sadem Europy i w jej pobliżu znajdziemy urocze winnice oraz sady cytrusowe.

 

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Murcji?

Od kilku lat rynek nieruchomości w Murcji rozkwita i choć ceny stopniowo stają się wyższe, wciąż są niezwykle atrakcyjne dla inwestorów. Szacuje się, że w 2018 roku (I i II kwartał) kupiono tam 2 508 nieruchomości – o 455 więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku.

 

Utrzymująca się tendencja wzrostowa na rynku nieruchomości powoduje, że inwestycja w lokale komercyjne lub domy w Murcji jest nadal bardzo opłacalna. W skali roku zyski mogą sięgać nawet kilkunastu procent, dzięki czemu ulokowany kapitał może bardzo szybko się zwrócić. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy kupujący planuje dodatkowo zarabiać na krótkoterminowym wynajmie lokali - duży ruch turystyczny w regionie zapewnia stały napływ potencjalnych lokatorów. Ryzyko, że mieszkanie lub dom będzie stać niewykorzystany, jest bardzo małe.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook profile instagram contact us