tripinvest – agencja nieruchomości w Hiszpanii


Każdy z nas ma marzenia. Jedni myślą o licznej rodzinie, inni o zawrotnej karierze w korporacji. Naszym marzeniem od zawsze było mieszkanie w ciepłym, pełnym słońca kraju. Kraju z dostępem do najlepszych plaż, wspaniałej śródziemnomorskiej kuchni, w którym liczba dni słonecznych sięga aż 300 w roku. I właśnie takie marzenia pomagamy zrealizować naszym klientom. Z pełnym zaangażowaniem pomagamy szybko i bezpiecznie znaleźć oraz kupić najbardziej atrakcyjne nieruchomości w Hiszpanii, a w szczególności na wybrzeżu Costa Blanca.

 

 

 

 

Obszar działalności

Obszar działalności

Nasza firma obejmuje swoim zasięgiem południową i północną część wybrzeża Costa Blanca. Pomagają nam w tym dwa sprawnie funkcjonujące biura. Jedno z nich znajduje się w okolicach Torrevieja, w Orihuela Costa. Obsługuje takie miejscowości jak: Mis Palmeras, Orihuela Costa, Torrevieja, Guadamar del Segura, Santa Pola, Arenales del Sol, Alicante.

 

Jako drugą siedzibę wybraliśmy perłę północnej Costa Blanca - Calpe, z której możemy pośredniczyć w zakupie i zarządzaniu nieruchomościami w miejscowościach takich jak Benidorm, Altea, Moraira i Javea.

 

 

Nasz zespół podejmuje wszelkie starania, aby cały proces kupna nieruchomości został przeprowadzony jak najsprawniej. Dbamy o to, by każdy klient mógł cieszyć się swoją inwestycją i nie musiał myśleć o formalnościach z tym związanych. Nasi doradcy, dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości lokalnego rynku nieruchomości rzetelnie przeprowadzą Cię przez każdy etap procesu kupna nieruchomości i doprowadzą do pomyślnej finalizacji transakcji.

 

Jak działamy?

 

Oferty nieruchomości dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Możesz być pewien, że podczas poszukiwań domu lub apartamentu uwzględnimy Twoje oczekiwania oraz możliwości finansowe. Chcemy, aby Twoja wizja o wymarzonym domu w Hiszpanii została w pełni zrealizowana.

 

Potrafimy rzetelnie ocenić, które nieruchomości mają potencjał inwestycyjny. Nasi specjaliści są w stanie oszacować, które z nich będą rosły na wartości, a które będzie można korzystnie wynająć. Pod tym kątem przygotowujemy propozycje dostępnych na rynku nieruchomości, będących najlepszą inwestycją z możliwych.

 

Nasza oferta nieruchomości jest niezwykle zróżnicowana. Dzięki znajomości lokalnego rynku jesteśmy w stanie pomóc przy zakupie niemal każdej, dostępnej nieruchomości. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo formalno-prawne realizowanej transakcji. Nasi doradcy pomagają również w negocjacji ceny oraz wyborze najlepszej formy i oferty kredyty hipotecznego. Doradzamy naszym klientom w kwestii wyboru banku – wskazujemy, który zapewnia najlepszą ofertę finansowania zakupu nieruchomości.

 

Dbamy o każdy detalDbamy o każdy detal

Twoje interesyNajważniejsze są Twoje interesy

Podczas współpracy z klientem naszym priorytetem są takie wartości jak szacunek, dbałość o każdy detal, pełne zaangażowanie i troska o Twoje interesy - to one są podstawą funkcjonowania naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie jakichkolwiek pytań, chętnie na nie odpowiemy.

 

Zarządzanie nieruchomościami

 

Zajmujemy się kompleksową działalnością w obszarze nieruchomości w Hiszpanii. Specjalizujemy się w wynajmie i serwisie apartamentów naszych klientów, kupionych jako inwestycja. Naszym zadaniem jest dopilnowanie, żeby Twoja nieruchomość była wynajmowana, jak najczęściej, a dochód z jej wynajmu był dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący. Obsługujemy wynajem domów i apartamentów przez dostępne portale na rynku.

 

Naszą misją przy sprzedaży hiszpańskich apartamentów jest to, aby każdy klient mógł cieszyć się jak największą stopą zwrotu z inwestycji, osiąganą dzięki efektywnemu zarządzaniu nieruchomością.

 

Nasz zespół

 

 

Gdzie jesteśmy?

 

Calle Belgica 1, 03710 Calp

Alicante, Hiszpania

 

0048 22 164 78 38

 

calp

 

 

Wyjazd inwestycyjny

 

Świadczone przez nas usługi obejmują:

  • konsultacje ze specjalistami przed wyjazdem do Hiszpanii,
  • pomoc w znalezieniu atrakcyjnej oferty domu lub apartamentu na wynajem,
  • organizację wyjazdu do Hiszpanii,
  • objazdy pokazowe po wybranych nieruchomościach,
  • profesjonalne doradztwo w kwestiach formalnych i wsparcie merytoryczne na każdym, etapie zakupu nieruchomości,
  • obsługę prawną transakcji kupna-sprzedaży,
  • zarządzanie nieruchomością.

 

Zapewniamy kompleksowe przygotowanie i konsultacje ze specjalistami jeszcze przed wyjazdem do Hiszpanii. Podczas spotkania wyselekcjonujemy i przekażemy Ci wszystkie, niezbędne informacje dotyczące zakupu domu lub apartamentu. W oparciu o bieżącą sytuację na hiszpańskim rynku nieruchomości, wskażemy, w jaki typ nieruchomości warto zainwestować. W dodatku, korzystając z doświadczenia zdobytego przy wynajmie kilkudziesięciu apartamentów, zaproponujemy Ci najlepszą lokalizację na dokonanie inwestycji.

 

Uwzględniając Twoje oczekiwania i możliwości, wybierzemy dla Ciebie idealną nieruchomość, którą na dalszym etapie współpracy nasi specjaliści zaprezentują Ci w Hiszpanii. Zapewniamy odbiór z lotniska lub pomoc w wynajęciu samochodu.

 

Współpracujemy z najlepszymi hiszpańskimi prawnikami, tłumaczami i kancelariami. Dlatego naszym klientom możemy zapewnić profesjonalną obsługę prawną transakcji kupna-sprzedaży. Gwarantujemy pomoc przy sprawdzeniu dokumentów obiektu, wyszukiwaniu ewentualnych zadłużeń nieruchomości, a także negocjacji cen i podpisaniu aktu notarialnego.

 

Po zakupie nieruchomości zapewniamy pomoc w zakresie zarządzania nieruchomością, tak aby przynosiła, jak największą stopę zwrotu. Przekonaj się sam, że w tym zakresie jesteśmy na Costa Blanca najlepszym partnerem :)

Masz pytania?

Zadzwoń do nas:

0048 22 164 78 38

...lub napisz do nas:
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us