tripinvest – agencja nieruchomości w Hiszpanii

Każdy z nas ma marzenia. Jedni myślą o licznej rodzinie, inni o zawrotnej karierze w korporacji. Naszym marzeniem od zawsze było mieszkanie w ciepłym, pełnym słońca kraju. Kraju z dostępem do najlepszych plaż, wspaniałej śródziemnomorskiej kuchni, w którym liczba dni słonecznych sięga aż 300 w roku. I właśnie takie marzenia pomagamy zrealizować naszym klientom. Z pełnym zaangażowaniem pomagamy szybko i bezpiecznie znaleźć oraz kupić najbardziej atrakcyjne nieruchomości w Hiszpanii, a w szczególności na wybrzeżu Costa Blanca.

 
Show movie

...kupno nieruchomości w tripinvest to czysta przyjemność!

 

Agenci nieruchomości którzy oprowadzą Cię po nieruchomościach na Costa Blanca

Nowoczesne biuro w centrum Calpe z parkingiem

Doświadczenie w kompleksowej obsłudze transakcji zakupu nieruchomości

Ogromna baza ofert (w tym także ofert na wyłączność)

 
 

Obszar działalności

Nasza firma obejmuje swoim zasięgiem południową i północną część wybrzeża Costa Blanca. Pomagają nam w tym dwa sprawnie funkcjonujące biura. Jedno z nich znajduje się w okolicach Torrevieja, w Orihuela Costa. Obsługuje takie miejscowości jak: Mis Palmeras, Orihuela Costa, Torrevieja, Guadamar del Segura, Santa Pola, Arenales del Sol, Alicante.

 

Jako drugą siedzibę wybraliśmy perłę północnej Costa Blanca - Calpe, z której możemy pośredniczyć w zakupie i zarządzaniu nieruchomościami w miejscowościach takich jak Benidorm, Altea, Moraira i Javea.

 

Nasz zespół podejmuje wszelkie starania, aby cały proces kupna nieruchomości został przeprowadzony jak najsprawniej. Dbamy o to, by każdy klient mógł cieszyć się swoją inwestycją i nie musiał myśleć o formalnościach z tym związanych. Nasi doradcy, dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości lokalnego rynku nieruchomości rzetelnie przeprowadzą Cię przez każdy etap procesu kupna nieruchomości i doprowadzą do pomyślnej finalizacji transakcji.

Twój wymarzony dom w Hiszpanii?

To bardzo proste!

Tylko 4 kroki dzielą Cię od zakupu domu w słonecznej Hiszpanii

Co zyskasz współpracując z tripinvest?

Pomożemy Ci na każdym etapie poszukiwania, zakupu i wynajmu nieruchomości na cele turystyczne.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us