Nieruchomości na sprzedaż w Benidorm

(70 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?
nieruchomość sprzedana
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?
nieruchomość sprzedana
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?

Inwestycja w Benidormie się opłaca

Inwestowanie to zarabianie. Jednym ze sprawdzonych sposobów na ulokowanie większego kapitału jest zakup nieruchomości, którą można wyremontować, poprawić jej stan i standard, aby później sprzedać z zyskiem. Zakupioną nieruchomość można także wynajmować turystom i tym samym, zapewnić sobie dochód pasywny. Warto poszukać lokali w okazyjnych cenach za granicą, ponieważ często opłaca się to po prostu bardziej niż w Polsce.

 

Gorąca Hiszpania, która rokrocznie stanowi cel podróży dla milionów turystów, może być wymarzonym miejscem do zrealizowania inwestycyjnych pomysłów. Ceny nieruchomości w wielu miastach są tam dużo niższe, niż mogłoby się wydawać, a regularny napływ nowych urlopowiczów, to pewność ciągłości wynajmu. W razie wyjazdu na wakacje własna nieruchomość to nieoceniona wygoda – oszczędność czasu (na szukanie noclegu), pieniędzy (na opłacenie noclegu) i brak problemów z przedłużeniem wyjazdu z dnia na dzień.

 

Nieruchomości w Benidormie

Jednym z hiszpańskich miast, w których warto zainwestować jest Benidorm. Liczba transakcji na lokalnym rynku nieruchomości w ostatnich latach stopniowo wzrasta. Przykładowo, według danych z I i II kwartału 2018 roku w tym okresie kupiono tam 1406 nieruchomości. W tym samym czasie w poprzednim roku transakcji było mniej – wtedy sprzedaż nieruchomości w Benidormie kształtowała się na poziomie 887.

 

Jest to miasto przyjazne inwestorom także ze względu na szeroki wybór nieruchomości. Na lokalnym rynku nieruchomości pojawiają się atrakcyjne oferty:

 

Benidorm – Nowy Jork Morza Śródziemnego

Benidorm to miasto w Walencji, na Costa Blanca, które na stałe zamieszkuje niespełna 70 tys. osób. Mnogość znajdujących się tam wieżowców sprawia, że Benidorm nazywany jest „Nowym Jorkiem Morza Śródziemnego”. Jest to jedno z najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez podróżujących miejsc na wybrzeżu Costa Blanca. Wielość różnorodnych atrakcji przyciąga tam co roku tysiące Europejczyków i nie tylko, poszukujących odpoczynku i relaksu.

 

Ogród zoologiczny Terra Natura, park rozrywki Terra Mitica, park wodny Aqua Natura Waterpark, park zoologiczny Mundomar, zabytki czy kilometry czystych plaż, to tylko niektóre propozycje na spędzanie wolnego czasu w Benidormie.

 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook instagram napisz do nas