Nieruchomości na sprzedaż w Benidorm

(76 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest
Nowość
Nowość
Nowość
Nowość

Daj nam znać
jakiej nieruchomości
szukasz

nieruchomość sprzedana

Daj nam znać
jakiej nieruchomości
szukasz

nieruchomość sprzedana
nieruchomość sprzedana

Inwestycja w Benidormie się opłaca

Inwestowanie to zarabianie. Jednym ze sprawdzonych sposobów na ulokowanie większego kapitału jest zakup nieruchomości, którą można wyremontować, poprawić jej stan i standard, aby później sprzedać z zyskiem. Zakupioną nieruchomość można także wynajmować turystom i tym samym, zapewnić sobie dochód pasywny. Warto poszukać lokali w okazyjnych cenach za granicą, ponieważ często opłaca się to po prostu bardziej niż w Polsce.

 

Gorąca Hiszpania, która rokrocznie stanowi cel podróży dla milionów turystów, może być wymarzonym miejscem do zrealizowania inwestycyjnych pomysłów. Ceny nieruchomości w wielu miastach są tam dużo niższe, niż mogłoby się wydawać, a regularny napływ nowych urlopowiczów, to pewność ciągłości wynajmu. W razie wyjazdu na wakacje własna nieruchomość to nieoceniona wygoda – oszczędność czasu (na szukanie noclegu), pieniędzy (na opłacenie noclegu) i brak problemów z przedłużeniem wyjazdu z dnia na dzień.

 

Nieruchomości w Benidormie

Jednym z hiszpańskich miast, w których warto zainwestować jest Benidorm. Liczba transakcji na lokalnym rynku nieruchomości w ostatnich latach stopniowo wzrasta. Przykładowo, według danych z I i II kwartału 2018 roku w tym okresie kupiono tam 1406 nieruchomości. W tym samym czasie w poprzednim roku transakcji było mniej – wtedy sprzedaż nieruchomości w Benidormie kształtowała się na poziomie 887.

 

Jest to miasto przyjazne inwestorom także ze względu na szeroki wybór nieruchomości. Na lokalnym rynku nieruchomości pojawiają się atrakcyjne oferty:

 

Benidorm – Nowy Jork Morza Śródziemnego

Benidorm to miasto w Walencji, na Costa Blanca, które na stałe zamieszkuje niespełna 70 tys. osób. Mnogość znajdujących się tam wieżowców sprawia, że Benidorm nazywany jest „Nowym Jorkiem Morza Śródziemnego”. Jest to jedno z najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez podróżujących miejsc na wybrzeżu Costa Blanca. Wielość różnorodnych atrakcji przyciąga tam co roku tysiące Europejczyków i nie tylko, poszukujących odpoczynku i relaksu.

 

Ogród zoologiczny Terra Natura, park rozrywki Terra Mitica, park wodny Aqua Natura Waterpark, park zoologiczny Mundomar, zabytki czy kilometry czystych plaż, to tylko niektóre propozycje na spędzanie wolnego czasu w Benidormie.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us