Nieruchomości komercyjne w Benidorm

Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Brak ofert spełniających kryteria wyszukiwania.

Benidorm – idealne miejsce do rozwoju biznesu

Chociaż nasz kraj otworzył się na zagraniczne rynki już dość dawno, to dopiero w ostatnich latach możemy to zauważyć wyraźniej. Coraz częściej można usłyszeć, że kolejna firma rozwija się na tyle, że myśli o siedzibach w kolejnych europejskich krajach. Czemu by nie zdecydować się na ciepłe i urokliwe wybrzeże Hiszpanii?

 

Otwieranie nowych oddziałów na świecie to nie tylko prestiż, lecz również zdecydowanie większe możliwości rozwoju firmy. Nie dość, że za granicą zdecydowanie łatwiej nawiązać międzynarodowe kontakty, to otwarcie się na inne kraje zawsze stwarza możliwość pozyskania nowych klientów – którzy zdecydowanie chętniej skorzystają z usług firmy, której siedziba znajduje się na wyciągnięcie ręki.

 

Nieruchomości komercyjne w Benidormie na sprzedaż

Benidorm to jeden z najpopularniejszych kurortów na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca. Miasto zamieszkuje ponad 70 tys. osób i jest tłumnie odwiedzane przez wczasowiczów spragnionych pięknej, słonecznej pogody. Obecnie Benidorm to jednak nie tylko centrum turystyczne, lecz także doskonałe miejsce, by zakupić nieruchomość komercyjną. Miasto często porównywane jest do Nowego Jorku, ponieważ w ścisłej zabudowie centrum zaczęły dominować wieżowce, które są idealnym miejscem na zakup powierzchni pod oddział firmy. Ceny nadal są bardzo przystępne, a zarazem wciąż zyskują na wartości, więc jeśli nawet firma będzie zmuszona wycofać się z tamtejszego rynku, to inwestycja w nieruchomość komercyjną w Benidormie na pewno nie przyniesie straty. Wręcz przeciwnie – przy obecnej, utrzymującej się od dłuższego czasu koniunkturze, każdy zakup nieruchomości w tym uroczym miejscu stanie się świetną inwestycją.

 

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości komercyjne w Benidormie?

Nawet jeśli Twoja firma nie planuje otwierać oddziałów poza krajem – doskonała lokalizacja i popularność rozwijającego się hiszpańskiego kurortu sprawiają, że zakupienie nieruchomości komercyjnej w Benidormie jest doskonałym sposobem na ulokowanie pieniędzy. Jeżeli masz wybierać pomiędzy nisko oprocentowaną lokatą a inwestycją, która w skali roku jest wielokrotnie bardziej opłacalna od innych możliwości lokowania pieniędzy, to wybór jest prosty.

 

Sprawdź oferty nieruchomości komercyjnych na tripinvest. Wybieraj spośród nieruchomości z dodatkowymi udogodnieniami – garażami, klimatyzacją, windą. W naszym serwisie inwestorzy mogą znaleźć także nieco tańsze lokale przeznaczone do remontu.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook profile instagram contact us