Nieruchomości na sprzedaż w Elche

(4 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Najlepszy czas na inwestycje - Elche

Przy inwestowaniu w nieruchomości, szczególną uwagę należy zwracać na to, by lokal znajdował się w dogodnej lokalizacji i by jego cena była jak najkorzystniejsza. Takie nieruchomości bez problemu można znaleźć właśnie w hiszpańskiej miejscowości Elche. Hiszpania to jeden z najpopularniejszych europejskich kierunków turystycznych, toteż zainwestowanie swoich oszczędności właśnie tutaj, rekomenduje wielu doświadczonych inwestorów – w I i II kwartale 2018 roku przeprowadzono tam aż 1550 transakcji zakupu nieruchomości. Sprawdź, dlaczego warto kupić nieruchomość w Elche.

 

Co przyciąga turystów do Elche?

Elche, zwane inaczej Elx to duże miasto, które zamieszkuje ponad 200 tys. osób. Oprócz plaż, na których można z powodzeniem się zrelaksować, są tu wyjątkowe miejsca wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, m.in. Misterium ku Czci Matki Bożej. Znajduje się tutaj też największy mural na świecie, wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Miasto jest jednak najbardziej znane z gaju palmowego, funkcjonującego od czasów starożytnych – stanowi on największe skupisko palm w Europie.  

 

Te atrakcje, wyjątkowe na skalę światową, zapewniają stały napływ turystów, poszukujących komfortowych noclegów w przystępnych cenach. Dla inwestorów oznacza to szansę na atrakcyjny zarobek – wynajmując nieruchomość w Elche turystom, koszty jej zakupu mogą zwrócić się naprawdę szybko.

 

Finansowanie zakupu nieruchomości w Elche

Formalności związane z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości w Hiszpanii są stosunkowo prostsze niż w Polsce. W roku 2017 można było uzyskać kredyt na ok. 60% wartości nieruchomości z oprocentowaniem kredytu na ok. 2-3%. Niektóre polskie banki stwarzają swoim klientom możliwość otwarcia rachunku w banku w Hiszpanii, z którego można zapłacić za nieruchomość, co znacząco ułatwia całą procedurę.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us