Nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Elche

(1 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Nieruchomości w Elche

Elche (Elx) znajduje się we wschodniej Hiszpanii, w regionie Costa Blanca. Miasto liczy ponad 230 tysięcy mieszkańców. Nie jest typowym nadmorskim kurortem, ale ma co zaoferować turystom oraz inwestorom poza plażą i morzem.

 

Samo miasto słynie z ciekawej architektury, którą zawdzięcza Iberom, Fenicjanom, Rzymianom i Maurom. Tu znaleziono słynną Damę z Elche – wybitną rzeźbę iberyjską. Eksponat można podziwiać w Narodowym Muzeum Archeologicznym w Madrycie. Turyści mogą korzystać do woli z bogatego życia kulturalnego, robić zakupy w licznych sklepach i kosztować niesamowitej kuchni hiszpańskiej w miejscowych restauracjach. A morze jest oddalone o tylko około pół godziny jazdy samochodem.  

Elche na mapie Hiszpanii
Drzewa palmowe w Elche

Co warto zobaczyć w Elche?

Elche to największy gaj palnowy w Europie. Z liczbą  200 tys. - 300 tys. drzew palmowych, liczebność palm jest większa niż populacja mieszkańców tego miasta. Tutaj znajduje się na przykład arabski gaj palmowy, który jest od 2000 roku na liście światowego dziedzictwa UNESCO. W Elche palmy daktylowe uprawiano już w V w. p.n.e. Gaj palmowy założyli Rzymianie. Jednak wygląd i skomplikowany system nawadniający to dzieło Arabów. Wszystko powstało w X wieku. W tym okresie narodziło się także muzułmańskie miasto Elche. Gaj palmowy jest oazą – taką samą, jak oazy pustynne, ale też służy jako przykład arabskich metod rolniczych. Jest to takie jedyne miejsce w Europie.  

Charakterystyka rynku nieruchomości w Elche

Ile kosztują nieruchomości w Elche?

Kto kupuje nieruchomości w Elche?

Najlepsze obszary do inwestowania

Całkowita liczba transakcji na rynku nieruchomości w Elche

Prognozy dla rynku nieruchomości w Elche

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Nieruchomości komercyjne to obiekty generujące dochód i z zyski dla właściciela. Oferta nieruchomości komercyjnych w Hiszpanii jest bardzo zróżnicowana i dzięki temu godna uwagi. Wśród dostępnych nieruchomości komercyjnych możesz znaleźć lokale przeznaczone do prowadzenia działalności biznesowej np. biurowce czy magazyny. Komercyjną można określić również taką nieruchomość, która generuje tylko i wyłącznie okresowe przychody z jej użytkowania bądź z własności. Oznacza to, że oferta hiszpańskich nieruchomości komercyjnych obejmuje również obiekty, które mogą być wykorzystywane pod wynajem do celów handlowo-usługowych, rekreacyjnych i przemysłowych. W naszym serwisie możesz znaleźć m.in. obiekty hotelowe, punkty usługowe, budynki przemysłowe i lokale usługowe na sprzedaż. Nieruchomości komercyjne w Hiszpanii są wyposażone w szereg istotnych udogodnień – garaże, parkingi, windy, czy też klimatyzację. Na hiszpańskim rynku nieruchomości dostępne są lokale o bardzo zróżnicowanych metrażach, dzięki czemu inwestorzy mogą znaleźć nieruchomości w pełni spełniającą ich oczekiwania.

 

Udogodnienia w nieruchomościach komercyjnych

Jak kupić nieruchomość komercyjną w Hiszpanii?

Nieruchomości komercyjne w Elche – rozwijaj biznes w historycznej prowincji Hiszpanii

Hiszpania cieszy się niesłabnącym powodzeniem, jeśli chodzi o cel podróży wakacyjnych, dlatego to doskonały rejon do inwestycji w nieruchomości komercyjne związane z branżą hotelową, gastronomiczną, czy też usługową. Duży zysk może przynieść nam inwestycja w regionie Walencji, a dokładniej w kurorcie turystycznym położonym pomiędzy Alicante i Ibizą – Elche.

 

Elche zamieszkuje ponad 200 tys. osób. Miejscowość, mimo bezpośredniego dostępu do morza, chętnie odwiedzają turyści. Elche ma im do zaoferowania niezwykle różnorodne atrakcje – zabytki, muzea, festiwale i popularny szlak palmowy, który wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 

Lokale komercyjne w Elche na sprzedaż

Nieruchomości komercyjne w Elche to m.in.:

Szeroki wybór ofert lokali komercyjnych w Elche sprawia, że znalezienie odpowiedniego miejsca do prowadzenia własnej działalności, staje się o wiele prostsze, niż myślałeś. Jeśli nie dysponujesz zbyt dużym budżetem, możesz zainwestować w nieruchomość komercyjną o nieco niższym standardzie i przeprowadzić generalny remont. Jednak w Elche znajdziesz także nieco droższe lokale z licznymi udogodnieniami – klimatyzowane, z parkingiem, położone w atrakcyjnej lokalizacji.

 

Piękne krajobrazy, mnogość atrakcji turystycznych i przystępne ceny nieruchomości, sprawiają, że Elche to doskonałe miejsce na inwestycję i rozwój biznesu. Przekonaj się o tym sam – sprawdź dostępne oferty nieruchomości komercyjnych już dziś!

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us