Blog

Dlaczego warto kupić nieruchomość w Torremolinos?

Torremolinos, ukryty klejnot wybrzeża Costa del Sol, z niezwykłą łatwością potrafi czarować swoich gości. Ten urokliwy zakątek Andaluzji przyciąga doskonałą pogodą, zapierającymi dech w piersiach plażami oraz wyjątkową atmosferą, która sprawia, że każdy chwila spędzana tutaj jest niezapomniana. Ze względu na liczne zalety Torremolinos może być także świetnym miejscem do zainwestowania w nieruchomość. Poniżej odpowiadamy na pytanie, dlaczego warto rozważyć zakup domu lub apartamentu w tej zachwycającej części Hiszpanii.

czytaj całość

6 powodów, dlaczego warto kupić nieruchomość w Mijas

Mijas to urokliwe miasto zlokalizowane na południu hiszpańskiej Andaluzji. Położone między górami a Morzem Śródziemnym na każdym kroku zaskakuje pięknym krajobrazem. To także idealne miejsce dla osób poszukujących atrakcyjnych nieruchomości. Mijas oferuje szeroki wybór domów i mieszkań w przystępnych cenach, przyciągając tym samym inwestorów z całego świata. Poniżej znajdziesz 6 powodów, dla których warto kupić nieruchomość w tym jednym z najpiękniejszych miast wybrzeża Costa del Sol.

czytaj całość

Dlaczego warto zainwestować w nieruchomość w Maladze?

Malaga to miasto, które z powodzeniem skrada serca turystów. Położona w malowniczej części Andaluzji, na wybrzeżu Costa del Sol, zachwyca przepiękną pogodą, wspaniałą architekturą i spektakularnymi widokami. To także doskonałe miejsce na inwestycję w nieruchomość. Przekonaj się, dlaczego właśnie tam warto kupić wymarzony dom lub apartament.

czytaj całość

Hiszpański rynek nieruchomości w 2023 - prognozy

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom 2022 rok przyniósł ogromny wzrost zakupów nieruchomości w Hiszpanii. Okazało się także, że spory udział w transakcjach należał do inwestorów z zagranicy, w tym z Polski. Wpływ na taki stan rzeczy miała niewątpliwie pandemia koronawirusa oraz napięta sytuacja militarna na wschodzie Europy. Czy ten trend utrzyma się w obliczu kryzysu ekonomicznego? Jak hiszpański rynek nieruchomości będzie wyglądał w 2023 roku? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

czytaj całość

12 powodów, dlaczego warto zainwestować na Costa del Sol

Costa del Sol to przepiękny region, co roku przyciągający miliony turystów z całego świata. Zapewnia jednak nie tylko doskonałe warunki do wypoczynku, ale i inwestycji w nieruchomości. Szeroka oferta mieszkań, domów, ekskluzywnych apartamentów czy willi w połączeniu z bajecznym pejzażem i słoneczną pogodą, sprawiają, że to prawdziwy raj dla inwestorów.

czytaj całość

Dlaczego warto kupić nieruchomość w Esteponie?

Estepona to jedno z najbardziej malowniczych miast na wybrzeżu Costa del Sol, przyciągające w szczególności tych, dla których hiszpański klimat to przede wszystkim piękne, czyste plaże, ciasne uliczki i niska, często wielobarwna zabudowa. Sprawdź, skąd bierze duża popularność tej miejscowości wśród inwestorów oraz dlaczego znana jest jako jeden z najspokojniejszych ośrodków wypoczynkowych.

czytaj całość

Wzrost zakupów nieruchomości w Hiszpanii przez obcokrajowców w 2022

Mimo kryzysów, z którymi przyszło się nam zmagać w ciągu ostatnich lat (pandemia, wojna w Ukrainie, inflacja), zagraniczni inwestorzy wrócili na rynek nieruchomości w Hiszpanii, generując w 1 kwartale 2022 roku rekordowe obroty, zarówno jeśli chodzi o sprzedaż, jak i zakup. Jakie lokalizacje cieszyły się największym zainteresowaniem, jakie narodowości inwestowały najwięcej i jak kształtują się ceny nieruchomości – tego dowiesz się z naszego artykułu.

czytaj całość

Gdzie obcokrajowcy inwestują w nieruchomości w Hiszpanii w 2022?

Ogromna dynamika na hiszpańskim rynku nieruchomości od początku 2022 r. może doprowadzić do osiągnięcia rekordowych wyników pod względem liczby inwestycji. W obliczu pandemii koronawirusa, wojny w Ukrainie oraz szalejącej inflacji to jedna z najlepszych obecnie form lokowania kapitału. Sprawdź, z jakich krajów najczęściej pochodzą inwestorzy decydujący się na zakup nieruchomości w Hiszpanii oraz które regiony cieszą się największą popularnością.

czytaj całość
z 16