Zostań naszym Partnerem!

Rosnąca popularność inwestycji w apartamenty wakacyjne, bardzo korzystne warunki zakupu oraz wysoka przewidywana stopa zwrotu to czynniki, które stanowią o wyjątkowej atrakcyjności hiszpańskiej branży nieruchomości - zarówno dla nabywców, jak i agentów. Strukturę tripinvest tworzy międzynarodowa sieć agentów oraz podmiotów bezpośrednio powiązanych z hiszpańskim rynkiem nieruchomości. Zapewniamy profesjonalne zaplecze sprzedażowe, wielokanałową obsługę marketingową oraz infrastrukturę IT.

Jak działamy?

 

Posiadamy ogromne doświadczenie oraz finansowe sukcesy na krajowym i międzynarodowym rynku e-commerce.

 

Koncentrujemy się na sprzedaży nieruchomości w regionie Costa Blanca w Hiszpanii. Dysponujemy dwoma biurami w Polsce (Kraków, Zabrze) oraz oddziałami  na Costa Blanca i Costa del Sol w Hiszpanii.

 

Numer kontaktowy:

723-235-190

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us