Zostań Partnerem tripinvest

Prowadzisz agencję nieruchomości lub jesteś pośrednikiem? Dzięki współpracy z tripinvest możesz poszerzyć swoją ofertę o rynek hiszpański i zyskać dodatkowe źródło dochodu, bez dużych nakładów czasowych czy finansowych.

 

System Partnerski tripinvest bazuje na naszym wieloletnim doświadczeniu i międzynarodowych kontaktach. Dajemy naszym Partnerom dostęp do atrakcyjnych apartamentów, luksusowych domów i willi na Półwyspie Iberyjskim.

 

Współpracując z nami zyskujesz cenne kontakty branżowe i przede wszystkim wysoką prowizję na korzystnych warunkach.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o współpracy:

Norbert Liziński - Koordynator ds. Systemu Partnerskiego tripinvest
kom. 530 918 984
e-mail: norbert@tripinvest.pl

Jak działamy?

 

Posiadamy ogromne doświadczenie oraz finansowe sukcesy na krajowym i międzynarodowym rynku.

 

Koncentrujemy się na sprzedaży nieruchomości w regionie Costa Blanca w Hiszpanii. Dysponujemy dwoma biurami w Polsce (Kraków, Zabrze) oraz oddziałami  na Costa Blanca i Costa del Sol w Hiszpanii.

 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us