System partnerski Tripinvest

Zostań Partnerem tripinvest

Prowadzisz agencję nieruchomości lub jesteś pośrednikiem? Dzięki współpracy z tripinvest możesz poszerzyć swoją ofertę o rynek hiszpański i zyskać dodatkowe źródło dochodu, bez dużych nakładów czasowych czy finansowych.

System Partnerski tripinvest bazuje na naszym wieloletnim doświadczeniu i międzynarodowych kontaktach. Dajemy naszym Partnerom dostęp do atrakcyjnych apartamentów, luksusowych domów i willi na Półwyspie Iberyjskim.

Współpracując z nami zyskujesz cenne kontakty branżowe i przede wszystkim wysoką prowizję na korzystnych warunkach.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o współpracy:

Norbert Liziński - Koordynator ds. Systemu Partnerskiego tripinvest

kom. 530 918 984

e-mail norbert

Jak działamy?

Posiadamy ogromne doświadczenie oraz finansowe sukcesy na krajowym i międzynarodowym rynku.

Koncentrujemy się na sprzedaży nieruchomości w regionie Costa Blanca w Hiszpanii. Dysponujemy dwoma biurami w Polsce (Kraków, Zabrze) oraz oddziałami na Costa Blanca i Costa del Sol w Hiszpanii.

  • Ludzie na pierwszym miejscu Żadne wielkie osiągnięcie nie powstało bez pasji, dlatego chcemy, abyś wkładał całe swoje serce w to, co robisz. Szybko zauważysz, jak Twoje zaangażowanie wpływa na zadowolenie Klientów.
  • Zaangażowanie kluczem do sukcesu oddzwonimy do Ciebie do 48 godzin.
  • Pomyśl o Kliencie Nasi Klienci to nasza odpowiedzialność i wszystko, co robimy, ostatecznie robimy dla nich. Satysfakcja klienta powinna zawsze być na pierwszym miejscu i stanowić nadrzędną zasadę w naszym procesie decyzyjnym.
  • Świat to za mało Nie zadowalaj się dobrymi rzeczami, żądaj wspaniałych! Wierzymy, że możemy osiągnąć to, czego wcześniej nie osiągnięto. Stawiaj więc ambitne cele, dąż do perfekcji i nie spoczywaj na laurach.

    Zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby wykorzystać potencjał międzynarodowego rynku nieruchomości do rozwoju własnego biznesu.

    Zarezerwuj wizytę

    Rezerwacja i kupno nieruchomości - ikona
Agenci nieruchomości