Nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Altea

Aktywne filtry

wyczyść
 • Lokalizacja: Altea
- wybierz -
-
-
-
-
-

Aktywne filtry

wyczyść
 • Lokalizacja: Altea

Brak ofert spełniających zadane kryteria.

Nieruchomości w Altea

Altea położona jest w północnej części regionu Alicante na wybrzeżu Costa Blanca. Charakterystyczną cechą miasta jest biała zabudowa architektoniczna. Dzięki temu spacerując w labiryncie wąskich uliczek będziesz mógł poczuć wyjątkowy klimat miasta. Nad miejscowością górują urwiska Serra de Bernia, które zapewniają łagodny mikroklimat. Skaliste wzniesienia to obecnie najbardziej pożądane tereny na budowę luksusowych willi. Na wzgórzach otaczających miasto powstało klika luksusowych dzielnic: Altea Hills, Mascarat, czy Sierra de Alta. Zamknięte dzielnice urbanizacyjne gwarantują mieszkańcom prywatność oraz bezpieczeństwo. Ze względu na swoje wyjątkowe położenie i niesamowite widoki, Altea to idealne miejsce na zakup luksusowej willi w Hiszpanii.  

Altea na mapie Hiszpanii
Panorama miasta Altea

Co robić w Altea?

Rynek nieruchomości w Hiszpanii jest bardzo atrakcyjny, a inwestycja szybko się zwraca, zwłaszcza w takim miejscu, jak Altea – kulturalna stolica Costa Blanca i miasto artystów. Co szczególnego jest w tej miejscowości i dlaczego warto tutaj zainwestować odpowiednie środki finansowe?

 

Altea znajduje się na pięknym wybrzeżu Costa Blanca, w regionie Walencji. Ciepłe Morze Śródziemne, piękne piaszczysto-żwirkowe plaże, strome klify, maleńkie zatoczki i kameralna okolica gwarantują spędzenie wyjątkowych wakacji w hiszpańskiej Altei. Altea oferuje również bogatą infrastrukturę dla wielbicieli sportów wodnych. W Altei są dwa porty – jeden rybacki, a drugi to sportowy. To właśnie są między innymi najważniejsze powody, dla których miejscowość jest bardzo popularna wśród turystów. Dużą zaletą jest również bliskość innych znanych miast.

Charakterystyka rynku nieruchomości w Altea

Ile kosztują nieruchomości w Altea?

Altea to idealne miejsce na wypoczynek dla osób, które poszukują spokoju oraz pięknych widoków. Ze względu na swoje położenie oraz charakterystyczną zabudowę miasta, Altea to idealne miejsce dla wymagających inwestorów poszukujących luksusowych nieruchomości. Ceny nieruchomości w Altea są wyższe niż średnia cena dla regionu Alicante.

 

Średnia cena nieruchomości:

 • Średnia cena za metr kwadratowy nieruchomości w Altei - 2,723 €
 • Średnia cena nieruchomości w Altei - 631,648

Kto kupuje nieruchomości w Altei?

Altea jest chętnie wybieranym miejscem do inwestowania przez zagranicznych inwestorów. Nieruchomości kupują tutaj zamożni inwestorzy, w tym także celebryci, milionerzy i osoby poszukujące dyskrecji oraz bezpieczeństwa. Szukasz luksusu, nowoczesnej architektury, niepowtarzalnych widoków i doskonałych warunków pogodowych niemal cały rok? Altea to idealne miejsce dla Ciebie. Zagraniczni inwestorzy stanowią bardzo dużą grupę właścicieli nieruchomości w Altea.

Zagraniczni inwestorzy:

 • 33 % Wielka Brytania
 • 14 % Rumunia
 • 6 % Niemcy
 • 5 % Bułgaria
 • 5 % Holandia
 • 5 % Włochy
 • 4 % Francja
 • 4 % Belgia

Najlepsze obszary do inwestowania

Absolutnie wyjątkowymi miejscami na inwestycję w nieruchomość są dzielnice Altea Hills oraz Mascarat, które słyną z luksusowych willi. Altea Hills to zamknięte osiedle, które gwarantuje jego mieszkańcom bezpieczeństwo i dyskrecję. Domy zlokalizowane w Altea zachwycają nowoczesną architekturą, zapierającymi dech w piersiach widokami oraz bardzo atrakcyjnymi basenami infinity.

251,625 € Altea Zona l'Olla
324,424 € Altea Altea Pueblo
529,254 € Altea Altea la Vella
665,274 € Altea

Zona de Mascarat

1,408,826 € Altea Altea Hills

Całkowita liczba transakcji na rynku nieruchomości w Altea

 •  I kwartał 2018 196
 • II kwartał 2018 173
 • III kwartał 2018 132
 • IV kwartał 2018 132
 • I kwartał 2019 140
 • II kwartał 2019 163

Prognozy dla rynku nieruchomości

Altea to bardzo pewny i stabilny rynek do inwestowania. Luksusowe nieruchomości w prestiżowej dzielnicy Altea Hills cieszą się niesłabnącą popularnością wśród inwestorów poszukujących luksusowych nieruchomości. Prestiżowy charakter dzielnicy sprawia, że ceny nieruchomości są odporne na wahania koniunktury.

Prognozy rynku nieruchomości dla Altea są bardzo dobre. Prognozuje się, iż największym zainteresowaniem będą się cieszyły nieruchomości położone na hiszpańskim wybrzeżu oraz w centrach turystycznych. Dużą zachętą dla zagranicznych inwestorów powinna być wysoka stopa zwrotu z inwestycji na poziomie nawet 10,5% (dane Hiszpańskiego Banku Centralnego).

 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Nieruchomości komercyjne to obiekty generujące dochód i z zyski dla właściciela. Oferta nieruchomości komercyjnych w Hiszpanii jest bardzo zróżnicowana i dzięki temu godna uwagi. Wśród dostępnych nieruchomości komercyjnych możesz znaleźć lokale przeznaczone do prowadzenia działalności biznesowej np. biurowce czy magazyny. Komercyjną można określić również taką nieruchomość, która generuje tylko i wyłącznie okresowe przychody z jej użytkowania bądź z własności. Oznacza to, że oferta hiszpańskich nieruchomości komercyjnych obejmuje również obiekty, które mogą być wykorzystywane pod wynajem do celów handlowo-usługowych, rekreacyjnych i przemysłowych. W naszym serwisie możesz znaleźć m.in. obiekty hotelowe, punkty usługowe, budynki przemysłowe i lokale usługowe na sprzedaż. Nieruchomości komercyjne w Hiszpanii są wyposażone w szereg istotnych udogodnień – garaże, parkingi, windy, czy też klimatyzację. Na hiszpańskim rynku nieruchomości dostępne są lokale o bardzo zróżnicowanych metrażach, dzięki czemu inwestorzy mogą znaleźć nieruchomości w pełni spełniającą ich oczekiwania.

 

Udogodnienia w nieruchomościach komercyjnych

W naszym serwisie znajdziesz zarówno lokale z pełnym wyposażeniem, jak i nieruchomości w stanie deweloperskim oraz lokale do generalnego remontu. Bardzo istotny aspektem każdej nieruchomości są dodatkowe udogodnienia. Oto jakie udogodnienia mogą posiadać nieruchomości komercyjne w Hiszpanii.

 • Klimatyzacja
 • Garaż
 • Kuchnia z wyposażeniem
 • Winda
 • Parking
 • Ogrzewanie
 • Balkon/Taras
Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w Hiszpanii
Hotel na sprzedaż w Hiszpanii

Jak kupić nieruchomość komercyjną w Hiszpanii?

Inwestycja w nieruchomość komercyjną w Hiszpanii na wynajem może okazać się bardzo dochodowa. Jednak, by uzyskać wysoki zwrot z inwestycji, musisz dokładnie przemyśleć lokalizację oraz rodzaj nieruchomości. Nasi specjaliści są gotowi do pomocy każdemu inwestorowi. Doradzamy w zakresie formalności, finansowania zakupu nieruchomości, a także najlepszego miejsce na inwestycję. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich planach – my znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę nieruchomości komercyjnej i pomożemy Ci przejść przez proces inwestycyjny.

 

Nieruchomości komercyjne w Altea 

Planujesz zainwestować w nieruchomość komercyjną w Altea? Sprawdź ofertę atrakcyjnych lokali w serwisie tripinvest – na naszym portalu znajdziesz nieruchomości w wysokim standardzie i przystępnej cenie.  Zapewniamy nieruchomości komercyjne z szeregiem udogodnień – windami, miejscami parkingowymi oraz garażami. Inwestorzy o nieco bardziej ograniczonym budżecie także znajdą u nas ofertę, która sprosta im wymaganiom i możliwościom finansowym. Znajdziesz u nas lokale użytkowe na sprzedaż, które przeznaczone są do remontu – tym samym, ich cena jest niezwykle atrakcyjna.  

 

Oferty nieruchomości komercyjnych - Altea

Altea to idealne miejsce na zakup nieruchomości komercyjnej. Inwestorzy mogą otworzyć tam nowoczesny punkt usługowy lub klimatyczną restaurację i czerpać z niej bardzo duże zyski – przede wszystkim w sezonie letnim, kiedy tę miejscowość odwiedza wielu turystów. Wykorzystaj potencjał inwestycyjny Altea, załóż własny biznes w Hiszpanii i czerp radość z uroków życia na słonecznym południu Europy.