Nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Calpe

(13 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest
Nowość
Nowość

Daj nam znać
jakiej nieruchomości
szukasz

Nieruchomości Calpe

Calpe (Calp) położone jest na wybrzeżu Costa Blanca w regionie Walencji. Miasto zamieszkuje ponad 21 tys. mieszkańców, z czego aż 47% stanowią obcokrajowcy. Miasto łączy w sobie tradycyjny hiszpański klimat oraz nowoczesną architekturę. To bardzo wygodne i komfortowe miejsce do życia zarówno dla Hiszpan, jak i dla przybywających tutaj licznie Brytyjczyków oraz Niemców. Calpe jest miejscowością wypoczynkową, bardzo dobrze skomunikowana z dużymi miastami takimi jak Alicante, czy Walencja.

Calpe na mapie Hiszpanii
Peñón de Ifach w Calpe

Co warto robić w Calpe?

W Calpe jest wiele atrakcji historycznych, turystycznych i sportowych. Interesujący jest także miejski kalendarz imprez. Samo miasto w swoich granicach ma dwie urokliwe plaże. Jest to Platja Arenal Bol i Platja La Fossa. W okolicach znajdują się liczne urokliwe zatoczki z bajecznie czystą i ciepłą wodą. Z Calpe można też wybrać się na jednodniowe wycieczki na pobliskie wyspy Baleary. Odwiedziny Majorki, Minorki i Ibizy urozmaicą na pewno wakacyjny wypoczynek. Co ciekawe, ulubionym sportem w Calpe jest… jazda na rowerze. Dalsze miejsce zajmują tenis, golf, jazda konno oraz sporty wodne. Największą atrakcją, z której słynie miasteczko jest Peñón de Ifach. Jest to nietypowa formacja skalna, która stała się symbolem Costa Blanca. Tam też znajduje się znany rezerwat przyrody.

Charakterystyka rynku nieruchomości w Calpe

Ile kosztują nieruchomości w Calpe?

Kto kupuje nieruchomości w Calpe?

Najlepsze obszary do inwestowania w nieruchomość

Całkowita liczba transakcji na rynku nieruchomości w Calpe

Prognozy dla rynku nieruchomości dla Calpe

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Nieruchomości komercyjne to obiekty generujące dochód i z zyski dla właściciela. Oferta nieruchomości komercyjnych w Hiszpanii jest bardzo zróżnicowana i dzięki temu godna uwagi. Wśród dostępnych nieruchomości komercyjnych możesz znaleźć lokale przeznaczone do prowadzenia działalności biznesowej np. biurowce czy magazyny. Komercyjną można określić również taką nieruchomość, która generuje tylko i wyłącznie okresowe przychody z jej użytkowania bądź z własności. Oznacza to, że oferta hiszpańskich nieruchomości komercyjnych obejmuje również obiekty, które mogą być wykorzystywane pod wynajem do celów handlowo-usługowych, rekreacyjnych i przemysłowych. W naszym serwisie możesz znaleźć m.in. obiekty hotelowe, punkty usługowe, budynki przemysłowe i lokale usługowe na sprzedaż. Nieruchomości komercyjne w Hiszpanii są wyposażone w szereg istotnych udogodnień – garaże, parkingi, windy, czy też klimatyzację. Na hiszpańskim rynku nieruchomości dostępne są lokale o bardzo zróżnicowanych metrażach, dzięki czemu inwestorzy mogą znaleźć nieruchomości w pełni spełniającą ich oczekiwania.

 

Udogodnienia w nieruchomościach komercyjnych

Jak kupić nieruchomość komercyjną w Hiszpanii?

Zakup nieruchomości komercyjnej w Calpe

Zakupowi nieruchomości zagranicznej mogą towarzyszyć różne cele. Niektórzy robią to, aby zamieszkać w egzotycznym dla siebie miejscu i zacząć zupełnie nowe życia, a inni pragną rozkręcić interes w ciekawym miejscu. Obecnie regionem bardzo atrakcyjnym dla inwestorów jest niewielka, hiszpańska miejscowość Calpe (Calp).

 

Inwestycja w nieruchomość komercyjną w Calpe – pewny sukces?

Miejscowość Calpe należy do zdecydowanie najpopularniejszych kurortów turystycznych w Hiszpanii. Rozciągające się wzdłuż Calp wybrzeże Costa Blanca, ma 13 km i znajduje się tam 14 pięknych plaż. Warto również wspomnieć o wysokich temperaturach powietrza, jakie są obecne w tych rejonach przez cały rok. To wszystko sprawia, że w Calp i okolicy stale przebywa mnóstwo turystów. Szacuje się, że w 2017 roku od stycznia do sierpnia liczba przyjezdnych wzrosła tam o 6% w stosunku do poprzedniego roku. Tym samym lokale usługowe i handlowe w większości radzą sobie doskonale. Wydaje się zatem, że inwestycja w nieruchomość komercyjną w Calpe to naprawdę dobry interes. W naszym serwisie znajdziesz atrakcyjne lokale komercyjne na sprzedaż – zarówno wyposażone, jak i te przeznaczone do remontu.

 

Przeprowadzka do Calpe

Otwarcie interesu w Hiszpanii często kończy się przeprowadzką do tego kraju. Posiadając już nieruchomość komercyjną w Calpe, warto także rozważyć zakup lokalu mieszkalnego. Apartamenty, domy, bliźniaki czy szeregowce w Calpe są dostępne w zaskakująco niskich cenach. Inwestorzy często nie mogą uwierzyć, iż w tak atrakcyjnej lokalizacji, nad samym Morzem Śródziemnym, nieruchomości bywają zdecydowanie tańsze niż w Warszawie czy Krakowie. 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us