Nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Denia

Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Brak ofert spełniających kryteria wyszukiwania.

Denia na mapie Hiszpanii

Nieruchomości Denia

Wybrzeże Costa Blanca kryje wiele tajemniczych miast i miasteczek. Jednym z nich jest urokliwa Denia. Warto tutaj przyjechać na wakacje, by odetchnąć wśród bujnej przyrody, spróbować genialnej hiszpańskiej kuchni i zobaczyć fascynujący masyw Montego. Zielone gaje pełne cytrusów, migdałów i niesamowite winnice dopełniają charakterystyki tego wyjątkowego miejsca.

Co warto robić w Denii?

Warto więc zatrzymać się tutaj na chwilę lub dłuższą chwilę, a może kupić mieszkanie i zostać lub tę zakupioną nieruchomość wynająć turystom, spragnionym hiszpańskich uroków? W okolicy Denii znajduje się wiele atrakcji. Jest Rezerwat Przyrody Macico del Montgó. To on chroni miejscową, endemiczną florę i faunę. Ciekawostką jest również równina Pla de Dénia, gdzie uprawia się niemal wszystko, ponieważ ziemia jest bardzo żyzna. Symbolem miasta natomiast jest średniowieczny zamek. Budowla powstała na przełomie XI i XII wieku. Obecnie jest to muzeum Palau del Governador. Z samego zamku rozciąga się wspaniały widok na urokliwą Denię i błękitne morze.

Port w Denii

Charakterystyka rynku nieruchomości w Denii

Ile kosztują nieruchomości w Denii?

Kto kupuje nieruchomości w Denii?

Najlepsze obszary do inwestowania

Całkowita liczba transakcji na rynku nieruchomości w Denii

Prognozy dla rynku nieruchomości w Denii

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Nieruchomości komercyjne to obiekty generujące dochód i z zyski dla właściciela. Oferta nieruchomości komercyjnych w Hiszpanii jest bardzo zróżnicowana i dzięki temu godna uwagi. Wśród dostępnych nieruchomości komercyjnych możesz znaleźć lokale przeznaczone do prowadzenia działalności biznesowej np. biurowce czy magazyny. Komercyjną można określić również taką nieruchomość, która generuje tylko i wyłącznie okresowe przychody z jej użytkowania bądź z własności. Oznacza to, że oferta hiszpańskich nieruchomości komercyjnych obejmuje również obiekty, które mogą być wykorzystywane pod wynajem do celów handlowo-usługowych, rekreacyjnych i przemysłowych. W naszym serwisie możesz znaleźć m.in. obiekty hotelowe, punkty usługowe, budynki przemysłowe i lokale usługowe na sprzedaż. Nieruchomości komercyjne w Hiszpanii są wyposażone w szereg istotnych udogodnień – garaże, parkingi, windy, czy też klimatyzację. Na hiszpańskim rynku nieruchomości dostępne są lokale o bardzo zróżnicowanych metrażach, dzięki czemu inwestorzy mogą znaleźć nieruchomości w pełni spełniającą ich oczekiwania.

 

Udogodnienia w nieruchomościach komercyjnych

Jak kupić nieruchomość komercyjną w Hiszpanii?

Lokale komercyjne na sprzedaż w Denii – doskonała wizytówka twojej firmy

Rozszerzając swoją ofertę biznesową i kierując ją na nowe rynki, często konieczne jest otwarcie nowej filii firmy za granicą. W Hiszpanii świetnie nadaje się do tego m.in. Denia. Miasto to liczy nieco ponad 40 tys. mieszkańców i jest położone na słonecznym wybrzeżu Costa Blanca – w odległości ok. 90 km od Alicante. Ten malowniczy region pełen jest ofert nieruchomości komercyjnych w przystępnych cenach, m.in. lokali gastronomicznych, hoteli i lokali usługowych.

 

Oferty nieruchomości komercyjnych – Denia

Zakup nieruchomości komercyjnej w Denii to możliwość pracy w komfortowych warunkach, dzięki standardowemu wyposażeniu lokali użytkowych w systemy klimatyzacji. Reprezentacyjną przestrzeń zapewniają nowoczesne fasady budynków wyposażonych w duże przeszklenia, tworzące wrażenie większej przestronności biur i lokali usługowych. Jednak wśród ofert nieruchomości komercyjnych w Denii można także znaleźć lokale utrzymane w typowo hiszpańskim stylu oraz nieco skromniejsze nieruchomości przeznaczone do generalnego remontu.

 

Lokale komercyjne w Denii to doskonała inwestycja z powodu dużej liczby odwiedzających to miasto turystów. Decydując się na zakup restauracji, baru, czy też hotelu i prowadzenie biznesu na terenie Denii, możemy liczyć na atrakcyjne zarobki przede wszystkim w sezonie letnim.

 

Chcesz założyć własny biznes w Denii? Sprawdź dostępne oferty lokali użytkowych w naszym serwisie!

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us