Nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Oliva

Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Brak ofert spełniających kryteria wyszukiwania.

Nieruchomości Oliva

Oliva to małe miasteczko w regionie La Safor, które zamieszkuje ok. 25 tys. mieszkańców. Oliva zachowała w pełni swój śródziemnomorski klimat, chociaż nie jest typową miejscowością portową. Nie leży bowiem tuż nad brzegiem morza. Najbliższa plaża znajduje się około 6 kilometrów od centrum Olivy. Samo miasto zostało celowo ulokowane w niedostępnym dla obcych miejscu. Stało się tak z obawy przed berberyjskimi piratami. I był to bardzo dobry pomysł, dzięki któremu rodziny mieszkające w Olivie mogły spać spokojnie. Dzisiaj obrona przed najeźdźcami jest mało skuteczna. Nie ma już korsarzy, ale w ich miejsce tłumnie Olivę nawiedzają turyści, co jest plusem dla inwestujących w nieruchomości. Oliva zachowała śródziemnomorski klimat portowego miasta.

 

Miejscowość ma jeszcze jeden wielki atut. Znajduje się niedaleko znanych, wielkich miast. Położenie wymusiło więc niemal idealną komunikację naziemną i powietrzną. Niedaleko bowiem znajdują się dwa porty lotnicze. Jest to lotnisko w Walencji oraz port lotniczy w Alicante. Takie położenie Olivy zapewnia dużą swobodę podróżowania

Oliva na mapie Hiszpanii
Plaża w Olivie

Co warto zobaczyc w Olivie?

Piękne położenie Olivy na wschodnim zboczu wzgórza Santa Anna to zachwycająca wizytówka miasta. Pozostałości kaplicy i zamku nadają miastu historycznego charakteru. W Olivie czeka na Ciebie charakterystyczny klimat śródziemnomorskiego miasteczka, który zachował swoją oryginalność i naturalność. Zachwycają gaje pomarańczowe oraz bogata roślinność. Liczne wydarzenia kulturowe integrują lokalną społeczność i wzbudzają duże zainteresowanie wśród przyjezdnych turystów. W Olivie czekają na Ciebie liczne muzea, w tym archeologiczne etnologiczne. 

Charakterystyka rynku nieruchomości w Olivie

Ile kosztują nieruchomości w Olivie?

Kto kupuje nieruchomości w Olivie?

Najlepsze obszary do inwestowania

Całkowita liczba transakcji na rynku nieruchomości w Olivie

Prognozy dla rynku nieruchomości w Olivie

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Nieruchomości komercyjne to obiekty generujące dochód i z zyski dla właściciela. Oferta nieruchomości komercyjnych w Hiszpanii jest bardzo zróżnicowana i dzięki temu godna uwagi. Wśród dostępnych nieruchomości komercyjnych możesz znaleźć lokale przeznaczone do prowadzenia działalności biznesowej np. biurowce czy magazyny. Komercyjną można określić również taką nieruchomość, która generuje tylko i wyłącznie okresowe przychody z jej użytkowania bądź z własności. Oznacza to, że oferta hiszpańskich nieruchomości komercyjnych obejmuje również obiekty, które mogą być wykorzystywane pod wynajem do celów handlowo-usługowych, rekreacyjnych i przemysłowych. W naszym serwisie możesz znaleźć m.in. obiekty hotelowe, punkty usługowe, budynki przemysłowe i lokale usługowe na sprzedaż. Nieruchomości komercyjne w Hiszpanii są wyposażone w szereg istotnych udogodnień – garaże, parkingi, windy, czy też klimatyzację. Na hiszpańskim rynku nieruchomości dostępne są lokale o bardzo zróżnicowanych metrażach, dzięki czemu inwestorzy mogą znaleźć nieruchomości w pełni spełniającą ich oczekiwania.

 

Udogodnienia w nieruchomościach komercyjnych

Jak kupić nieruchomość komercyjną w Hiszpanii?

Lokale komercyjne na sprzedaż w Olivie

Czyste plaże, słoneczna pogoda, wyjątkowe pola golfowe i kameralna atmosfera (miasto zamieszkuje ok. 25 tys. osób) sprawiają, że do miejscowości Oliva z roku na rok przyjeżdża coraz więcej turystów z całego świata. Co za tym idzie, wzrasta zapotrzebowania na lokale użytkowe i pokoje wakacyjne w tej części Hiszpanii. Zapoznaj się z naszą bazą ofert nieruchomości komercyjnych w Olivie i zacznij zarabiać na Costa Blanca!

 

Zakup nieruchomości komercyjnej w Hiszpanii – Oliva

Nieruchomości komercyjne w Olivie są obecnie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Lokal użytkowy w tej miejscowości możesz nabyć w cenie bardzo zbliżonej do polskich cen nieruchomości, a ponadto korzystać z bardziej przyjaznego systemu prawnego oraz mniejszych kosztów wynajmu lokali za granicą. Niepodważalną zaletą nieruchomości komercyjnej nad morzem w Hiszpanii jest również duży ruch turystyczny i wspaniała pogoda. Dzięki temu bez obaw możesz prowadzić rentowny sklep, kawiarnię lub restaurację. Na szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć również, jeśli będziesz prowadził hotel w miejscowości Oliva lub wynajem lokali użytkowych oraz mieszkalnych.

 

Specjalnie dla inwestorów i deweloperów w naszej bazie ofert nieruchomości komercyjnych na sprzedaż zamieściliśmy zarówno dobrze wyposażone hotele z basenem oraz przestrzenne lokale usługowe o wysokim standardzie, jak i nieco tańsze nieruchomości komercyjne przeznaczone do remontu.

 

Nie czekaj, aż ceny nieruchomości komercyjnych w Hiszpanii wzrosną i już dziś zrealizuj marzenie o własnym biznesie, kupując nieruchomość komercyjną. Oliva, do której z roku na rok przyjeżdża coraz więcej odwiedzających, stanie się miejscem, dzięki któremu zapewnisz sobie niezależność finansową.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us