Nieruchomości komercyjne w Oliva

Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Brak ofert spełniających kryteria wyszukiwania.

Lokale komercyjne na sprzedaż w Olivie

Czyste plaże, słoneczna pogoda, wyjątkowe pola golfowe i kameralna atmosfera (miasto zamieszkuje ok. 25 tys. osób) sprawiają, że do miejscowości Oliva z roku na rok przyjeżdża coraz więcej turystów z całego świata. Co za tym idzie, wzrasta zapotrzebowania na lokale użytkowe i pokoje wakacyjne w tej części Hiszpanii. Zapoznaj się z naszą bazą ofert nieruchomości komercyjnych w Olivie i zacznij zarabiać na Costa Blanca!

 

Zakup nieruchomości komercyjnej w Hiszpanii – Oliva

Nieruchomości komercyjne w Olivie są obecnie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Lokal użytkowy w tej miejscowości możesz nabyć w cenie bardzo zbliżonej do polskich cen nieruchomości, a ponadto korzystać z bardziej przyjaznego systemu prawnego oraz mniejszych kosztów wynajmu lokali za granicą. Niepodważalną zaletą nieruchomości komercyjnej nad morzem w Hiszpanii jest również duży ruch turystyczny i wspaniała pogoda. Dzięki temu bez obaw możesz prowadzić rentowny sklep, kawiarnię lub restaurację. Na szybki zwrot z inwestycji możesz liczyć również, jeśli będziesz prowadził hotel w miejscowości Oliva lub wynajem lokali użytkowych oraz mieszkalnych.

 

Specjalnie dla inwestorów i deweloperów w naszej bazie ofert nieruchomości komercyjnych na sprzedaż zamieściliśmy zarówno dobrze wyposażone hotele z basenem oraz przestrzenne lokale usługowe o wysokim standardzie, jak i nieco tańsze nieruchomości komercyjne przeznaczone do remontu.

 

Nie czekaj, aż ceny nieruchomości komercyjnych w Hiszpanii wzrosną i już dziś zrealizuj marzenie o własnym biznesie, kupując nieruchomość komercyjną. Oliva, do której z roku na rok przyjeżdża coraz więcej odwiedzających, stanie się miejscem, dzięki któremu zapewnisz sobie niezależność finansową.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook profile instagram contact us