Nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Orihuela Costa

Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Brak ofert spełniających kryteria wyszukiwania.

Nieruchomości w Orihuela Costa

Orihuela Costa to jedno z najbardziej znanych i malowniczych wybrzeży hiszpańskich. Rozciąga się od Torrevieja, aż do Mil Palmeras. Jest południową częścią rejonu Costa Blanca. Natomiast miasto Orihuela nie leży bezpośrednio nad morzem. Znajduje się bowiem 20 km w głębi lądu. Orihuela przyjęła nazwę od Orihuela Costa.

 

Wybrzeże podzielono administracyjnie na mniejsze obszary i urbanizacje. Znajdują się tutaj takie miejsca jak: Villamartin, Cabo Roig, Campo Amor, Aquamarina, Playa Flamenca, Los Dolses, La Florida, Los Altos, Los Balcones. Miasto Orihuela zamieszkuje 101 tys. mieszkańców. W całej populacji obcokrajowców, największą liczbę stanowią Europejczycy. A najliczniejszym narodem zamieszkującym Orihulę są Brytyjczycy.

Orihuela Costa na mapie Hiszpanii
Panarama miasta Orihuela Costa

Co warto zobaczyć w Orihuela Costa?

Orihuela Costa obejmuje ponad 15 km przepięknych, piaszczystych plaż. Znawcy twierdzą, że są jednymi z najlepszych w całej Hiszpanii. Plaże na Orihuela Costa otrzymały status błękitnej flagi. Mają więc najwyższą klasę i są bardzo czyste. Są dodatkowo doskonale zorganizowane wypoczynkowo i wyposażone w niezbędny sprzęt do plażowania i uprawiania sportów wodnych. Gwarantowana słoneczna pogoda zwabia więc tysiące wczasowiczów ze wszystkich zakątków Europy. Turyści szukają nie tylko pokoi hotelowych, ale do wynajęcia pożądane są mieszkania i apartamenty.

Charakterystyka rynku nieruchomości w Orihuela Costa

Ile kosztują nieruchomości w Orihuela Costa?

Kto kupuje nieruchomości w Orihuela Costa?

Najlepsze obszary do inwestowania

Całkowita liczba transakcji na rynku nieruchomości w Orihuela Costa

Prognozy dla rynku nieruchomości w Orihuela Costa

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Nieruchomości komercyjne to obiekty generujące dochód i z zyski dla właściciela. Oferta nieruchomości komercyjnych w Hiszpanii jest bardzo zróżnicowana i dzięki temu godna uwagi. Wśród dostępnych nieruchomości komercyjnych możesz znaleźć lokale przeznaczone do prowadzenia działalności biznesowej np. biurowce czy magazyny. Komercyjną można określić również taką nieruchomość, która generuje tylko i wyłącznie okresowe przychody z jej użytkowania bądź z własności. Oznacza to, że oferta hiszpańskich nieruchomości komercyjnych obejmuje również obiekty, które mogą być wykorzystywane pod wynajem do celów handlowo-usługowych, rekreacyjnych i przemysłowych. W naszym serwisie możesz znaleźć m.in. obiekty hotelowe, punkty usługowe, budynki przemysłowe i lokale usługowe na sprzedaż. Nieruchomości komercyjne w Hiszpanii są wyposażone w szereg istotnych udogodnień – garaże, parkingi, windy, czy też klimatyzację. Na hiszpańskim rynku nieruchomości dostępne są lokale o bardzo zróżnicowanych metrażach, dzięki czemu inwestorzy mogą znaleźć nieruchomości w pełni spełniającą ich oczekiwania.

 

Udogodnienia w nieruchomościach komercyjnych

Jak kupić nieruchomość komercyjną w Hiszpanii?

Lokale komercyjne w Orihuela Costa

Chcesz rozwijać biznes w Hiszpanii, otworzyć kolejną filię swojej firmy lub kupić lokal użytkowy w celach zarobkowych? Zainwestuj w Orihuela Costa! To niewielka, lecz chętnie odwiedzana przez turystów miejscowość usytuowana w sercu Costa Blanca – jest oddalona o ok. 50 km od lotniska w Alicante. Obecnie zamieszkuje ją ok. 20 tys. osób, a wielu z nich to przyjezdni z zagranicy.

 

Orihuela Costa cieszy się popularnością wśród turystów, dlatego inwestycja w lokal użytkowy właśnie w tym miejscu, ma szansę przynieść Ci bardzo duży zysk. Ceny na lokalnym rynku nieruchomości wciąż są atrakcyjne dla zagranicznych inwestorów, planujących rozwijać swoją firmę w tej lokalizacji. Kupcy mogą wybierać spośród atrakcyjnych ofert lokali gastronomicznych, usługowych, handlowych, czy też hoteli.

 

Oferty nieruchomości komercyjnych – Orihuela Costa

Oferty lokali komercyjnych na sprzedaż w Orihuela Costa są niezwykle zróżnicowane. Inwestorzy o większym budżecie mogą wybierać spośród nowoczesnych, przestronnych lokali w wysokim standardzie. Jednak ofertę dla siebie znajdą tam także kupcy o ograniczonych możliwościach finansowych – w takiej sytuacji można wybrać nieco tańszą nieruchomość komercyjną, przeznaczoną do remontu. Na lokalnym rynku nieruchomości pojawiają się również oferty lokali z parkingiem, windą oraz basenem.

 

Zastanawiasz się, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza? Potrzebujesz porady osoby specjalizującej się w hiszpańskim rynku nieruchomości? Skontaktuj się z naszym doradcą! Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze miejsce na inwestycję w Orihuela Costa. Doradzimy najbardziej opłacalne oferty i kompleksowo przeprowadzimy przez cały proces zakupu. Zapraszamy przyszłych inwestorów!

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us