Nieruchomości komercyjne w Santa Pola

Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Brak ofert spełniających kryteria wyszukiwania.

Oferta lokali komercyjnych w Santa Pola

W Santa Pola, nadmorskim kurorcie liczącym ponad 30 tys. mieszkańców, panują obecnie atrakcyjne warunki inwestycyjne - to bardzo dobre miejsce na zakup nieruchomości komercyjnej i założenie własnego biznesu. Hotele, restauracje, kawiarnie, sklepy cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony odwiedzających to miasto turystów. Dlatego inwestorzy, którzy zdecydują się na zakup tego typu lokalu, mogą czerpać z takiej inwestycji bardzo duże zyski.

 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż – Santa Pola

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości komercyjnej w Santa Pola? Oferujemy szereg ofert z następującymi udogodnieniami:

Jeśli masz nieco bardziej ograniczony budżet, zachęcamy do zapoznania się z ofertami lokali komercyjnych przeznaczonych do renowacji. Tego typu nieruchomości ze względu na przystępne ceny są dostępne także dla inwestorów o mniejszych możliwościach finansowych.

 

Inwestuj i zarabiaj

Zakup nieruchomości komercyjnej w Santa Pola to doskonała inwestycja na przyszłość. Prywatni inwestorzy, którzy kupują tam nieruchomości komercyjne, mogą zarobić także na wynajmie lokalu, czy też jego późniejszej odsprzedaży. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najbardziej opłacalną ofertę, dzięki której zrealizujesz założony cel inwestycyjny.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook profile instagram contact us