Nieruchomości komercyjne w Torrevieja

(1 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Lokale komercyjne w Torrevieja

Nieruchomości komercyjne nabywa się, aby prowadzić w nich biznes lub czerpać korzyści z wynajmu. Idealnie nadają się na lokale biurowe, sklepy czy magazyny. Specjaliści są zgodni co do tego, że inwestowanie w nieruchomości komercyjne w Torrevieja jest bardzo dochodowym wyborem.

 

Przed zakupem nieruchomości tego typu należy opracować plan jej zagospodarowania. W zależności od tego, komu mamy zamiar wynająć lokal lub budynek – czy ma zostać przeznaczony na handel albo biuro firmy, innego budynku należy szukać. Kluczowy jest również wybór odpowiedniej lokalizacji, by trafić do jak najszerszego grona przyszłych klientów.

 

Rozwijaj firmę w Torrevieja

Miasto, do którego co roku docierają tysiące zagranicznych turystów to idealne miejsce na prowadzenie biznesu. Jedną z takich miejscowości jest hiszpańska Torrevieja - miasto liczące ponad 100 tys. mieszkańców, znajdujące się w prowincji Alicante na wybrzeżu Costa Blanca. Miejscowość ta jest bogata w złoża soli. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia WHO region Torrevieja należy czołówki najzdrowszych w Europie. Ciekawa historia miasta i korzystny dla zdrowia mikroklimat przyciągają nie tylko urlopowiczów, ale też wielu inwestorów.

 

Inwestycja w nieruchomości komercyjne

Na hiszpańskim rynku nieruchomości wciąż można natrafić na niezwykle korzystne okazje cenowe. Warto czasami kupić obiekt bardzo tani, usytuowany np. w centrum miasta, ale do generalnego remontu. Po oszacowaniu i podliczeniu wszystkich kosztów może się okazać, że będzie to bardzo dochodowy biznes.

 

Wszystkich inwestorów poszukujących lokum dla swojej firmy, zachęcamy do przejrzenia ofert w naszym serwisie. Zapewniamy nieruchomości komercyjne w Torrevieja z takimi udogodnieniami jak m.in. parking, winda i klimatyzacja. Na naszym portalu znajdziesz także oferty lokali komercyjnych do remontu.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook profile instagram contact us