Nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Torrevieja

(2 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Nieruchomości w Torrevieja

Torrevieja leży na słynnym hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca. Obecnie jest jednym z najbardziej popularnych miejsc wypoczynkowych. Wakacje spędzają tutaj turyści z całego świata, którzy miejsca noclegowe rezerwują z dużym wyprzedzeniem, wiedząc, że w sezonie może ich brakować. Miasto liczy ok. 45 tys. mieszkańców. Najliczniejszą grupę obcokrajowców stanowią tutaj Brytyjczycy, a dalej Niemcy, Szwedzi, Rosjanie, Kolumbijczycy oraz Norwegowie.

Torrevieja na mapie Hiszpanii
Charakterystyczne zabudowania w Torrevieja

Co warto robić w Torrevieja?

Plaże w Torrevieja to największy atut miasta, o którym nie można nie wspomnieć. Są piękne, szerokie i piaszczyste. Warto również odwiedzić urokliwe, skaliste i bardzo spokojne zatoczki. Najpiękniejsza z nich jest otoczona palmami. To niemal karaibska Cala Ferris.

 

Ale, gdy plażowanie stanie się nudne, warto udać się do Torre del Moro. Jest to twierdza obronna z XIV wieku, która chroniła przed atakami berberyjskich korsarzy, którzy przybywali od strony Morza Śródziemnego. Wieża obronna znajduje się natomiast na Cabo Cervera. Jest to jeden z najwyższych punktów w mieście. Tutaj jest również popularny deptak, gdzie można podziwiać naturalnych rozmiarów pomniki muzyków z Torrevieja. Jedną z ciekawszych atrakcji jest także Park Narodowy z dwoma jeziorami La Laguna de la Mata oraz różowa La Laguna de Torrevieja. Niewątpliwie charakterystyczną wizytówką miasta są różowe flamingi oraz różowy kolor jeziora, które wynika z wysokiego poziomu zasolenia.

 

Charakterystyka rynku nieruchomości w Torrevieja

Ile kosztują nieruchomości w Torrevieja?

Kto kupuje nieruchomości w Torrevieja?

Najlepsze obszary do inwestowania

Całkowita liczba transakcji na rynku nieruchomości w Torrevieja

Prognozy dla rynku nieruchomości

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Nieruchomości komercyjne to obiekty generujące dochód i z zyski dla właściciela. Oferta nieruchomości komercyjnych w Hiszpanii jest bardzo zróżnicowana i dzięki temu godna uwagi. Wśród dostępnych nieruchomości komercyjnych możesz znaleźć lokale przeznaczone do prowadzenia działalności biznesowej np. biurowce czy magazyny. Komercyjną można określić również taką nieruchomość, która generuje tylko i wyłącznie okresowe przychody z jej użytkowania bądź z własności. Oznacza to, że oferta hiszpańskich nieruchomości komercyjnych obejmuje również obiekty, które mogą być wykorzystywane pod wynajem do celów handlowo-usługowych, rekreacyjnych i przemysłowych. W naszym serwisie możesz znaleźć m.in. obiekty hotelowe, punkty usługowe, budynki przemysłowe i lokale usługowe na sprzedaż. Nieruchomości komercyjne w Hiszpanii są wyposażone w szereg istotnych udogodnień – garaże, parkingi, windy, czy też klimatyzację. Na hiszpańskim rynku nieruchomości dostępne są lokale o bardzo zróżnicowanych metrażach, dzięki czemu inwestorzy mogą znaleźć nieruchomości w pełni spełniającą ich oczekiwania.

 

Udogodnienia w nieruchomościach komercyjnych

Jak kupić nieruchomość komercyjną w Hiszpanii?

Lokale komercyjne w Torrevieja

Nieruchomości komercyjne nabywa się, aby prowadzić w nich biznes lub czerpać korzyści z wynajmu. Idealnie nadają się na lokale biurowe, sklepy czy magazyny. Specjaliści są zgodni co do tego, że inwestowanie w nieruchomości komercyjne w Torrevieja jest bardzo dochodowym wyborem.

 

Przed zakupem nieruchomości tego typu należy opracować plan jej zagospodarowania. W zależności od tego, komu mamy zamiar wynająć lokal lub budynek – czy ma zostać przeznaczony na handel albo biuro firmy, innego budynku należy szukać. Kluczowy jest również wybór odpowiedniej lokalizacji, by trafić do jak najszerszego grona przyszłych klientów.

 

Rozwijaj firmę w Torrevieja

Miasto, do którego co roku docierają tysiące zagranicznych turystów to idealne miejsce na prowadzenie biznesu. Jedną z takich miejscowości jest hiszpańska Torrevieja - miasto liczące ponad 100 tys. mieszkańców, znajdujące się w prowincji Alicante na wybrzeżu Costa Blanca. Miejscowość ta jest bogata w złoża soli. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia WHO region Torrevieja należy czołówki najzdrowszych w Europie. Ciekawa historia miasta i korzystny dla zdrowia mikroklimat przyciągają nie tylko urlopowiczów, ale też wielu inwestorów.

 

Inwestycja w nieruchomości komercyjne

Na hiszpańskim rynku nieruchomości wciąż można natrafić na niezwykle korzystne okazje cenowe. Warto czasami kupić obiekt bardzo tani, usytuowany np. w centrum miasta, ale do generalnego remontu. Po oszacowaniu i podliczeniu wszystkich kosztów może się okazać, że będzie to bardzo dochodowy biznes.

 

Wszystkich inwestorów poszukujących lokum dla swojej firmy, zachęcamy do przejrzenia ofert w naszym serwisie. Zapewniamy nieruchomości komercyjne w Torrevieja z takimi udogodnieniami jak m.in. parking, winda i klimatyzacja. Na naszym portalu znajdziesz także oferty lokali komercyjnych do remontu.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us