Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Nieruchomości komercyjne w Hiszpanii

Sortuj

Lokale użytkowe - Hiszpania

Chcesz zainwestować w nieruchomości za granicą? Obawiasz się formalności związanych z kupnem i obsługą nieruchomości? Znajdź interesującą Cię ofertę nieruchomości komercyjnej w naszej bazie, a my zadbamy o formalności i pomożemy Ci bezpiecznie kupić odpowiednią nieruchomość.

 

Inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii odznacza się wyjątkowo szybką stopą zwrotu. Dlaczego? Co roku Hiszpanię odwiedza ponad 55 milionów turystów szukających krótkoterminowych noclegów. Ponadto dużym zainteresowaniem cieszą się również lokale usługowe na sprzedaż.

 

Czy warto inwestować w nieruchomość komercyjną w Hiszpanii?

Zastanawiasz się, dlaczego warto zainwestować właśnie w Hiszpanii? Jednym z głównych powodów są stosunkowo niskie ceny nieruchomości komercyjnych – lokali gastronomicznych, usługowych, czy też hoteli. W Hiszpanii duży ruch turystyczny trwa przez cały rok, dlatego taka inwestycja może okazać się wyjątkowo opłacalna.

 

Jako miejsce do inwestycji w lokale użytkowe w Hiszpanii poleca się przede wszystkim popularne kurorty turystyczne – Calp, Elche, Alicante, czy też Torrevieja. Duża liczba wczasowiczów oznacza większą szansę na szybki zwrot z inwestycji.

 

Sprawdź oferty lokali użytkowych na sprzedaż w Hiszpanii w naszym serwisie i skontaktuj się z naszymi specjalistami – pomożemy Ci dobrać najlepszą ofertę w zależności od Twojego celu inwestycyjnego.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności