Lokalizacja
Wybierz
Typ nieruchomości
Wybierz
Wybierz rynek
Wybierz
-
-
-
wyczyść wszystkie kryteria

Nieruchomości w Murcja

Sortuj

Murcja – region sprzyjający inwestycjom

Położony na południowo-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii region Murcja, zwany Ogrodami Europy, to niesamowite miejsce. Zabytkowe budynki ponad tysiącletniego miasta założonego przez Maurów, tworzą jedyny w swoim rodzaju kontrast z nowoczesną zabudową. Murcja liczy ponad 400 tys. mieszkańców, których wciąż przybywa. Rozrastająca się zabudowa miejska, nie przyćmiewa jednak pięknych krajobrazów okolicy.

 

Tylko kilka chwil spędzonych w samochodzie dzieli centrum Murcji od wybrzeża Morza Śródziemnego, stanowiącego cel wielu turystycznych wojaży, a samo miasto położone jest nad rzeką Segura. Sprawia to, że Murcja jest doskonałym miejscem do spędzania wakacji i świetną bazą wypadową do krótszych lub dłuższych podróży po całym regionie. Cała okolica nazywana jest Sadem Europy i w jej pobliżu znajdziemy urocze winnice oraz sady cytrusowe.

 

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Murcji?

Od kilku lat rynek nieruchomości w Murcji rozkwita i choć ceny stopniowo stają się wyższe, wciąż są niezwykle atrakcyjne dla inwestorów. Szacuje się, że w 2018 roku (I i II kwartał) kupiono tam 2 508 nieruchomości – o 455 więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku.

 

Utrzymująca się tendencja wzrostowa na rynku nieruchomości powoduje, że inwestycja w lokale komercyjne lub domy w Murcji jest nadal bardzo opłacalna. W skali roku zyski mogą sięgać nawet kilkunastu procent, dzięki czemu ulokowany kapitał może bardzo szybko się zwrócić. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy kupujący planuje dodatkowo zarabiać na krótkoterminowym wynajmie lokali - duży ruch turystyczny w regionie zapewnia stały napływ potencjalnych lokatorów. Ryzyko, że mieszkanie lub dom będzie stać niewykorzystany, jest bardzo małe.

 

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności