Altea Hills

Jest to niezwykła okolica wypełniona luksusowymi willami i pięknymi apartamentami. Z okien rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki na okoliczne miasto Altea, skaliste góry oraz błękitne morze. Tuż za wjazdem do tej bogatej dzielnicy znajduje się piękna fontanna dodająca okolicy uroku. Cała okolica jest chroniona 24h na dobę, stwarzając bezpieczne miejsce dla całej rodziny, dodatkowo dwa razy dziennie dzielnica jest czyszczona i nawadniana.

 

WhatsApp Image 2019 07 12 at 13.59.19 1
Wjazd do Altea Hills

Położenie Altea Hills

Altea Hills znajduje się 10 km od nowoczesnego kurortu Benidormu, jeszcze bliżej znajduje się Altea i Calpe gdzie znajdują się wspaniałe plaże, smaczne restauracje i urocze knajpki. Jadąc drogą N-332, która ciągnie się od Alicante do Deni dojazd do okolicznych miast jest łatwy i szybki. Koło 1 km od Altea Hills znajduje się duży supermarket sieci Masymas, więc łatwo zrobić zakupy. 

 

Dojazd do Altea

Z lotniska dojazd jest możliwy m.in. korzystając z szerokiej gamy usług firmy dowozowej Beniconnect. Jedną z najbardziej luksusowych usług jest prywatny transport z lotniska do domu, w przypadku dojazdu do Altea Hills jest to około 75 euro. Beniconnet ma również kilka innych usług i dokładnie pod wspomniany wyżej supermarket przy Altea Hills możemy dojechać już za ok. 15 euro. Inną możliwością jest skorzystanie z sieci autobusów ALSA, które kursują z lotniska do takich miejscowości jak Benidorm, Altea czy też Calpe i koszt biletu to 8-14 euro zależnie do której miejscowości się kierujemy. Najlepszym rozwiązaniem dla mieszkańców Altea jest przystanek w najbliżej położonej miejscowości Altea lub Calpe. 

 

Altea Hills
Altea Hills
 

Co robić w Altea Hills?

W okolicy Altea Hills jest dużo ciekawych rzeczy, które można robić w czasie wolnym. Do jednych z bardziej prestiżowych należy klub Golfowy Don Cayo. Popularne jest również jeżdżenie na rowerach czy też konno. Dla zainteresowanych jest również pokaźna ilość szlaków pieszych do chodzenia po górach. Nie można też zapomnieć, że morze znajduje się w niewielkiej odległości zapewniając szeroką gamę sportów wodnych. Poruszając się samochodem nie można zapomnieć o takich atrakcjach jak Terra Mitica, Aqualanda czy Aqua Natura w okolicy Benidormu. Dla tych wolących spędzać czas bliżej natury są wodospady Las Fuentes del Algar.

 

Na terenie dzielnicy budowany jest obecnie luksusowy hotel wraz ze SPA, dając przyjemną alternatywę na spędzenie chłodniejszych dni. Cała ulica na, której powstaje hotel będzie zagospodarowana barami, restauracjami i dobrymi sklepami. Altea Hills jest również wypełniona parkami i basenami gdzie możesz w dobrych warunkach zażywać kąpieli wodnych jak i słonecznych. Baseny te są zawsze w dobrej kondycji jednak są mało popularne ze względu na dużą ilość prywatnych basenów.

 

Widok z Altea Hills
Widok z Altea Hills
 

Kawałek nieba

Jako miejsce niezwykle luksusowe oczywistym jest, że sławy od piosenkarzy przez gwiazdy sportu i sztuk walki do aktorów, kupują sobie tam wille. Jedną z osobistości jakie będziesz mieć szansę spotkać jest Julio Iglesias jeden z najbardziej znanych Hiszpańskich piosenkarzy. Fani gimnastyki sportowej zapewne rozpoznają Swietłanę Chorkinę, która posiada tam apartament. Prawdopodobne jest również spotkanie Jean-Claude Van Damme, nie wykluczone jest również zobaczenie innych znanych osobistości.

 

Wille i apartamenty znajdujące się w Altea Hills są wręcz niebiańskie. Nieziemskie są również widoki z okien, a okolica zapewnia przyjemności nie z tej ziemi. Najlepsze jest jednak to, że ten kawałek nieba jest na wyciągnięcie ręki. W przypadku zakupu apartamentu z basenem dostępnym dla innych mieszkańców jesteś zwolniony z odpowiedzialności za dbanie o jakość basenu i ogrodu, gdyż jest to zapewnione z części obowiązkowego do zapłacenia czunszu. Jest to możliwe dlatego, że większość mieszkań przystosowana jest dla ludzi, którzy spędzają tam kilka tygodni rocznie. Zainteresowany? Przejrzyj nasze oferty i daj sobie szansę by poczuć się jak w raju.

 

Tematy: