Sierpniowy pokaz sztucznych ogni w Altea

Spędzasz początek sierpnia w Altea albo okolicy? Przyjdź i zachwyć się.

 

Co roku od ponad trzydziestu lat w Altea organizowane są pokazy fajerwerków. Castell de l'Olla bo tak się nazywa, stał się jednym z największych wydarzeń pirotechnicznych w Hiszpanii, organizowany jest przez bractwo o tej samej nazwie. Zostało ono docenione wyróżnieniem za zasługi w Turystyce w 1999 roku przyznaną przez Wojewódzką Radę Turystyki Costa Blanca. 

 

Pokaz sztucznych ogni w Altea

 

W tym roku odbędzie się on 10 sierpnia, na dzień przed festiwalem San Lorenzo (11 sierpnia). Początek wydarzenia zaczyna się o godzinie 23:55. Pokaz sztucznych ogni trwa około 20 minut i jest niezwykłym połączeniem świateł i muzyki. Z każdym rokiem dodawane są nowe elementy takie jak taniec, przyciągając i zwiększając liczbę turystów do ponad 50 tysięcy. Jednym z nowych elementów, dzięki którym atrakcyjność tego niezwykłe wydarzenia jest większa, jest możliwość oglądania pokazu z łodzi w zatoce w Altea.

 

Castell de l’Olla jest niezwykłym spektaklem pełnym fantazji i splendoru. Rok do roku zużywane jest ponad 2000 kg prochu. Jeśli masz czas, przyjedź i zachwyć się tym niezwykłym pokazem w ciepłą letnią noc nad brzegiem morza.

 

Konkurs

Bądź autorem naszego przewodnika po Costa Blanca! 
Wybierz ulubioną atrakcję, której zdjęcie posiadasz i wyślij wraz z opisem na info@tripinvest.es
Najlepsze zdjęcia nagrodzimy pamiątkowym magnesem! Nie pożałujesz! 

Skorzystaj z pomocy serwisu Tripinvest

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki nieruchomości w Hiszpanii i wybierz apartament swoich marzeń.

Inwestuj, odpoczywaj i zarabiaj!

Dlaczego warto kupić nieruchomość w Hiszpanii?

Costa Blanca to doskonałe miejsce na zakup własnego apartamentu:

- ponad 200 km plaż

- ponad 300 słonecznych dni

- i tylko 3 godziny lotu z Polski

O nas

Calle Belgica 1, 03710 Calp

Alicante, Hiszpania

 

biuro

0048 22 164 78 38

0034 625 662 755

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności