Wymiana apartamentów w Hiszpanii – Program Tripinvest

Tripinvest to dużo więcej niż tylko biuro nieruchomości. To społeczność, która łączy podróżowanie i inwestowanie z doskonałą zabawą, zbieraniem przygód, zwiedzeniem oraz oczywiście zarabianiem. Dołącz do nas przekonaj się, jak wiele nowych możliwości otworzy się przed Tobą.

 

Program wymiany
Program wymiany apartamentów w Hiszpanii

 

Wymiana apartamentów… i dużo więcej!

Budowa społeczności osób o podobnych poglądach i stylu życia to ogromny potencjał. Z jednej strony wszyscy zyskujemy możliwość korzystania z atrakcji całej Hiszpanii. Z drugiej strony możemy wzajemnie wspierać się w prowadzeniu biznesu. Ile razy zdarzyło Ci się odmówić Klientom wynajmu, gdyż dany termin był już zarezerwowany? Klienci bardzo często pytają o polecenie innych, sprawdzonych obiektów. Jest to więc doskonała okazja, do wzajemnego polecania naszych apartamentów. Dodatkowo, a może przede wszystkim otwieramy się na dużą grupę Polaków mieszkających w Hiszpanii, którzy postanowili zmienić wcześniej prowadzony styl życia i przeprowadzić się na południe Europy. W ramach naszej społeczności wzajemnie się wspieramy, próbując optymalizować prowadzone na terenie Hiszpanii inwestycje. Korzystając z wymiany mamy okazje sprawdzić jak wygląda rynek turystyczny i możliwości w innych regionach, tym samym lepiej przygotować się do potencjalnych przyszłych inwestycji w kolejnych częściach świata.

 

Jak działa program wymiany apartamentów?

Każdy zainteresowany programem wymiany Tripinvest może dodać do naszej bazy ofertę swojego mieszkania, domu, kampera czy jachtu. Regularnie rozbudowujemy bazę osób chętnych do wzięcia udziału w programie wymiany. Naszą ideą jest poznawanie Was ze sobą. Napisz, gdzie i na jak długo chciałbyś wyjechać. A my skontaktujemy Cię z właścicielami apartamentów chętnych do wymiany (również apartamentów, których nie ma w bazie). Ustalanie długości i warunków wynajmu załatwiacie pomiędzy sobą. Może się okazać, że posiadany przez Ciebie apartament jest zdecydowanie mniejszy i posiada mniej udogodnień niż apartament, do którego chcesz jechać. Nie przejmuj się! Możesz na przykład umówić się z właścicielem apartamentu, z którego chciałbyś skorzystać, że w zamian udostępnisz mu swój apartament na większą liczbę dni. Możliwe też że lokalizacja Twojego apartamentu jest dla drugiej osoby z różnych powodów bardziej atrakcyjna.

 

Dołącz do fanpage Tripinvest na Facebooku już teraz i bądź z nami na bieżąco w kontakcie.

Dobrowolna forma. Ty decydujesz.

Naszym zamiarem nie jest i nigdy nie będzie dysponowanie Twoim apartamentem. To Ty podejmujesz decyzję komu i na jak długo będziesz chciał go udostępnić. Możesz więc swobodnie zarabiać na swoim apartamencie w miesiącach wysokiego sezonu. Po sezonie natomiast, możesz oddać go pod darmowy wynajem, zyskując jednocześnie możliwość korzystania z innych apartamentów w Hiszpanii.

 

Kto może wynająć Twój apartament?

My nie narzucamy, kiedy i kto wynajmuje apartament. O tym decydujesz Ty sam. Naszym zamierzeniem jest stworzenie społeczności, która będzie mogła samodzielnie kontaktować się ze sobą. Ty wybierasz, czy dana osoba będzie mogła do Ciebie przyjechać. Warunki wynajmu ustalają każdorazowo uczestnicy programu. My nie bierzemy udziału w ustalaniu i dotrzymywaniu warunków umowy. Nie pobieramy opłaty. Nie bierzemy odpowiedzialności za przebieg wymiany. Dbamy jednak o to, aby po zakończonej wymianie otrzymać opinię od obu stron, czy wszystkie warunki zostały dotrzymane. Dzięki temu będziemy mogli polecać tylko tych uczestników programu, którzy są bezproblemowi i godni zaufania.

 

Nie pobieramy opłat za pośrednictwo

Działalność Tripivest to dużo więcej niż tylko miejsce pracy. To nasz styl życia, dzięki któremu możemy podróżować i poznawać nowych ludzi w takim zakresie, w jakim nie byłoby to możliwe, gdyby nie Tripinvest. Dlatego zależy nam na skupieniu jak największej liczby osób o podobnym podejściu, które chciałaby podróżować i zwiedzać.

 

Tworzymy społeczność

Tworzymy bazę online apartamentów, których właściciele chcą wziąć udział w programie. Naszą główną misją jest stworzenie dużej społeczności ludzi o wspólnej pasji do podróżowania i o podobnym podejściu do biznesu. Tworzymy dla Ciebie sieć rekomendacji i opinii żeby jak najbardziej zabezpieczyć Twój interes. Udostępniamy chat i infolinię w razie pytań. Możemy pomagać w wyszukiwaniu ofert w lokalizacjach, które Ciebie interesują lub skontaktować z naszymi obecnymi klientami. Chcemy, aby tworzone w serwisie znajomości, były czymś więcej niż tylko transakcją wynajmu. Dzięki tak otwartemu podejściu zyskujesz nieograniczoną możliwość podróżowania, a także wartościowe kontakty w całej Hiszpanii.

 

Warunki wynajmu

Jeżeli nie wiesz, na jakich warunkach warto wymienić się na apartamenty, skontaktuj się z nami. Podpowiemy, w jaki sposób wyliczyć wartość swojego apartamentu oraz na co zwrócić uwagę przy jego wymianie. Warto mieć na uwadze fakt, że cena za wynajem apartamentu nie zawsze musi być punktem wyjścia. Oczywiście cena jest najbardziej wymiernym parametrem. Ale przecież przy wyborze apartamentu wakacyjnego kierujemy się dużą liczbą czynników, takich jak:

 • lokalizacja
 • wielkość
 • udogodnienia
 • dodatkowe atrakcje
 • wyposażenie apartamentu
 • … a czasem po prostu tym, że dany apartament nam się podoba.

Czasem „lepszy apartament” w zamian za nieco gorszy, ale za to w znacznie atrakcyjniejszej lokalizacji (np. pod kątem nurkowania) okazuje się strzałem w 10 dla drugiej strony. Oczywiście będziesz mógł bezpośrednio skontaktować się z drugą stroną zainteresowaną wymianą i samodzielnie ustalić szczegóły dot. realizacji umówionej wymiany, czy usługi. Dzięki takiemu podejściu każdy właściciel nieruchomości (lub jachtu czy kampera) będzie mógł wymienić się na obiekt, który będzie spełniał jego oczekiwania.

Jedynym ograniczeniem obecnie jest tylko czas potrzebny na wprowadzenie Twojej nieruchomości do bazy oraz czas, który przeznaczysz na docieranie do nowych osób o podobnej pasji. Dlatego już dziś wejdź do naszej społeczności. Im więcej nas będzie, tym większe będziemy mieli możliwości.

 

 

Korzyści z udziału w programie

 • uzyskujesz dostęp do stale powiększającej się bazy apartamentów, które będziesz mógł wynająć bez opłat,
 • udział jest dobrowolny, bezpłatny i nie wiąże się z ryzykiem przymusu bezpłatnego wynajęcia nieruchomości w okresie, kiedy nie będzie to dla Ciebie dogodne. To Ty decydujesz kiedy, komu i na jak długo chcesz go udostępnić,
 • wstępujesz do społeczności, która tak samo jak Ty uwielbia podróżować. Dzięki temu będziesz miał dużą łatwość skontaktować się z osobami, które dysponują swoim apartamentem lub kamperem i są otwarci na jego czasowy wynajem,
 • zarabiasz nawet, gdy nie wynajmujesz swojego apartamentu za pieniądze. Oddając innym członkom społeczności swój apartament, zyskujesz możliwość darmowego skorzystania z apartamentu w innej części Hiszpanii,
 • zyskujesz możliwość podróżowania po całej Hiszpanii, a nie tylko po miastach w których masz apartament,
 • poznajesz nowych, ciekawych ludzi, których łączy pasja i często interesy :)

Nie zwlekaj. Korzystaj z uroków Hiszpanii razem z Tripinvest.

Podróżuj i zarabiaj!

 

Skorzystaj z pomocy serwisu Tripinvest

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki nieruchomości w Hiszpanii i wybierz apartament swoich marzeń.

Inwestuj, odpoczywaj i zarabiaj!

Dlaczego warto kupić nieruchomość w Hiszpanii?

Costa Blanca to doskonałe miejsce na zakup własnego apartamentu:

- ponad 200 km plaż

- ponad 300 słonecznych dni

- i tylko 3 godziny lotu z Polski

O nas

Calle Belgica 1, 03710 Calp

Alicante, Hiszpania

 

biuro

0048 22 164 78 38

0034 625 662 755

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38 0034 625 662 755
biuro
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności