Nieruchomości na sprzedaż w Calp

(251 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?

Hiszpania – raj dla inwestorów

Zastanawiasz się, czy zakup nieruchomości w Hiszpanii to dobry pomysł? W 2008 roku ten piękny kraj nawiedził kryzys ekonomiczny. Ceny nieruchomości znacząco się obniżyły, na czym skorzystało wielu inwestorów. Hiszpania w dużej mierze już się podniosła z kryzysu, ale ceny lokali wciąż są zachęcające. Zakup nieruchomości komercyjnej, apartamentu pod wynajem turystyczny lub domu wakacyjnego w tak przystępnych cenach, to rewelacyjna okazja.

 

Calp – wyjątkowe miejsce na Costa Blanca

Porywających krajobrazów i miast idealnych dla turystów jest w Hiszpanii wiele. Co więc wyróżnia Calp spośród innych? Między innymi tzw. Mały Gibraltar, czyli Peñón de Ifach – skała, której szczyt znajduje się zaledwie na wysokości 332 metrów, a mimo to jest rezerwatem przyrody i to najmniejszym w Hiszpanii! Ta dziewicza góra została już dawno odkryta przez podróżników, ale wciąż warto się na nią wspiąć, by zobaczyć na własne oczy zapierającą dech w piersiach panoramę miasta. W rezerwacie występuje ok. 300 rodzajów zwierząt, w tym wielu ptaków. 100 lat temu powstał tunel, który pozwala na wejście na szczyt niemal każdemu, gdyż znacząco skraca drogę.

 

Urlopowicze wypoczywający w Calp mogą zażywać kąpieli słonecznych na piaszczystych plażach oraz korzystać z atrakcji miasta – podziwiać zabytkowe budynki, a także odwiedzić Muzeum Historii i Archeologii, gdzie najstarsze eksponaty pochodzą z epoki brązu.

 

Nieruchomości w Calp - dlaczego warto zainwestować?

W I i II kwartale 2018 roku w Calp zakupiono 536 nieruchomości. Liczba przeprowadzonych tam transakcji w stosunku do tego samego okresu poprzedniego roku wzrosła o 32, co świadczy o wysokim potencjale inwestycyjnym tej miejscowości. Osoby kupujące nieruchomość w Calp w celach zarobkowych nie powinny mieć trudności z jej wynajęciem turystom – ich w Calp nie brakuje!

 

Zagraniczni turyści często decydują się zamieszkać w Calp na stałe – połowę ludności (ponad 20.000 mieszkańców) stanowią tutaj obcokrajowcy, głównie Niemcy i emigranci z Wielkiej Brytanii. Świadczy to niezaprzeczalnie o wyjątkowości tego miasta. Połączenie ciekawej architektury, unikatowej przyrody i tego, za co wszyscy kochamy Hiszpanię – ludzi, jedzenia i sjesty, sprawia, że to doskonały kurort wakacyjny, a także idealne miejsce do zamieszkania na stałe. Sprawdź oferty nieruchomości w Calp w naszym serwisie i przekonaj się, że to najlepsze miejsce na inwestycję.

 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook instagram napisz do nas