Nieruchomości na sprzedaż w Calp

(260 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest
Nowość
Nowość

Daj nam znać
jakiej nieruchomości
szukasz

Daj nam znać
jakiej nieruchomości
szukasz

Hiszpania – raj dla inwestorów

Zastanawiasz się, czy zakup nieruchomości w Hiszpanii to dobry pomysł? W 2008 roku ten piękny kraj nawiedził kryzys ekonomiczny. Ceny nieruchomości znacząco się obniżyły, na czym skorzystało wielu inwestorów. Hiszpania w dużej mierze już się podniosła z kryzysu, ale ceny lokali wciąż są zachęcające. Zakup nieruchomości komercyjnej, apartamentu pod wynajem turystyczny lub domu wakacyjnego w tak przystępnych cenach, to rewelacyjna okazja.

 

Calp – wyjątkowe miejsce na Costa Blanca

Porywających krajobrazów i miast idealnych dla turystów jest w Hiszpanii wiele. Co więc wyróżnia Calp spośród innych? Między innymi tzw. Mały Gibraltar, czyli Peñón de Ifach – skała, której szczyt znajduje się zaledwie na wysokości 332 metrów, a mimo to jest rezerwatem przyrody i to najmniejszym w Hiszpanii! Ta dziewicza góra została już dawno odkryta przez podróżników, ale wciąż warto się na nią wspiąć, by zobaczyć na własne oczy zapierającą dech w piersiach panoramę miasta. W rezerwacie występuje ok. 300 rodzajów zwierząt, w tym wielu ptaków. 100 lat temu powstał tunel, który pozwala na wejście na szczyt niemal każdemu, gdyż znacząco skraca drogę.

 

Urlopowicze wypoczywający w Calp mogą zażywać kąpieli słonecznych na piaszczystych plażach oraz korzystać z atrakcji miasta – podziwiać zabytkowe budynki, a także odwiedzić Muzeum Historii i Archeologii, gdzie najstarsze eksponaty pochodzą z epoki brązu.

 

Nieruchomości w Calp - dlaczego warto zainwestować?

W I i II kwartale 2018 roku w Calp zakupiono 536 nieruchomości. Liczba przeprowadzonych tam transakcji w stosunku do tego samego okresu poprzedniego roku wzrosła o 32, co świadczy o wysokim potencjale inwestycyjnym tej miejscowości. Osoby kupujące nieruchomość w Calp w celach zarobkowych nie powinny mieć trudności z jej wynajęciem turystom – ich w Calp nie brakuje!

 

Zagraniczni turyści często decydują się zamieszkać w Calp na stałe – połowę ludności stanowią tutaj obcokrajowcy, głównie Niemcy i emigranci z Wielkiej Brytanii. Świadczy to niezaprzeczalnie o wyjątkowości tego miasta. Połączenie ciekawej architektury, unikatowej przyrody i tego, za co wszyscy kochamy Hiszpanię – ludzi, jedzenia i sjesty, sprawia, że to doskonały kurort wakacyjny, a także idealne miejsce do zamieszkania na stałe. Sprawdź oferty nieruchomości w Calp w naszym serwisie i przekonaj się, że to najlepsze miejsce na inwestycję.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us