Domy szeregowe w Benidorm

Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Brak ofert spełniających kryteria wyszukiwania.

Daj się oczarować klimatowi Benidormu

Benidorm to jeden z największych kurortów w Hiszpanii, znajdujący się w środkowej części Costa Blanca. Popularność tej miejscowości i jej urokliwy charakter sprawiają, że coraz więcej osób pragnie inwestować w nieruchomości właśnie w tej części Hiszpanii. Niezaprzeczalną zaletą tego miejsca jest położenie w odległości około 40 km od Alicante – miejscowości, gdzie znajduje się lotnisko. Pomiędzy miejscowościami są bardzo dobre połączenia komunikacyjne.

 

Dlaczego warto kupić dom szeregowy w Benidormie?

Coraz więcej obcokrajowców inwestuje w nieruchomości w Hiszpanii. Opłaca się to z wielu względów, między innymi stosunkowo niskich cen domów i mieszkań oraz wspaniałej pogody, która sprawia, że podróżni chętnie odwiedzają Hiszpanię w różnych porach roku. Dzięki wynajmowi zakupionej nieruchomości turystom inwestycja może się szybko zwrócić. Warto zaznaczyć, że dom szeregowy w Benidormie jest lepszym rozwiązaniem przy ograniczonym budżecie niż dom wolnostojący – ceny szeregówek są około 3 razy niższe.

 

Inwestycja w dom w zabudowie szeregowej - Benidorm

Indeks Cen Mieszkań Narodowego Instytutu Statystyki w Hiszpanii podaje, że w ostatnim kwartale 2016 roku ceny mieszkań wzrosły aż o 4,5% i ta tendencja wzrostowa wciąż się utrzymuje w największych miastach i w mniejszych mających bardzo dobrą lokalizację. Jednak atrakcyjność inwestycyjna tego kraju nie maleje. Benidorm wciąż budzi ogromne zainteresowanie wśród osób poszukujących lokum na Costa Blanca. Jak wynika ze statystyk, w I i II kwartale 2018 dokonano tam 1 406 transakcji kupna nieruchomości.

 

W Benidormie znajduje się około 5 km piaszczystych plaż. Z łatwością można znaleźć tam dom szeregowy, który będzie miał duże patio, taras lub garaż, a jednocześnie będzie się znajdował w pobliżu morza. Miejscowość ta jest atrakcyjna dla inwestorów ze względu na dobre ceny nieruchomości oraz ogromny potencjał turystyczny. Warto więc się zdecydować na zakup, dopóki ceny wciąż zachęcają do inwestycji – sprawdź oferty domów w zabudowie szeregowej w Benidormie w naszym serwisie.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook profile instagram contact us