Domy szeregowe w Benissa

Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Brak ofert spełniających kryteria wyszukiwania.

Benissa – hiszpańskie miasteczko z potencjałem

Licząca około 10 tys. mieszkańców Benissa wciąż jest mniej popularna niż pobliskie, większe kurorty, ale z każdym rokiem odwiedza ją coraz więcej osób. Położona zaledwie 10 km od urokliwych plaż wschodniego wybrzeża Hiszpanii jest doskonałym miejscem na wypoczynek.

 

Benissa to doskonała baza wypadowa do wycieczek po wybrzeżu Costa Blanca. W okolicy znajdują się wyjątkowo malownicze szlaki górskie Sierra de Olta oraz Sierra de Bernia, a piaszczyste plaże oddalone są zaledwie kilka kilometrów od miejscowości. Nic więc dziwnego, że turyści przyjeżdżają tu bardzo chętnie, a wielu z nich postanawia kupić nieruchomość – w celu zamieszkania tam na stałe lub jako dom wakacyjny. Niekiedy inwestorzy decydują się również na zakup nieruchomości, aby później zarabiać na wynajmie lokalu turystom lub sprzedać ją z zyskiem.

 

Jak wynika z oficjalnych danych z walenckiego rynku nieruchomości – w okresie I-III kwartał 2018 roku w Benissie zawarto 216 transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości. I Ty możesz dołączyć do grona inwestorów i zakupić dom w tej urokliwej, hiszpańskiej miejscowości.

 

Oferty domów szeregowych w Benissie

Cała Walencja może pochwalić się różnorodną architekturą. Od starych, często jeszcze pomauryjskich budowli, aż po nowoczesne wieżowce powstające w centrach większych miast. Takie urozmaicenie sprawia, że wybór nieruchomości staje się czasem dość problematyczny. Jeśli nie wiesz, czy kupić mieszkanie w nowoczesnym bloku, czy jednak zdecydować się na dom wolnostojący, to doskonałym kompromisem będzie dom szeregowy w Benissie.

 

Szeregówki zapewniają większy komfort życia niż lokal w budynku wielorodzinnym, a nie izolują nas całkowicie od sąsiadów. Co więcej, domy szeregowe zazwyczaj są tańsze niż domy jednorodzinne, a ewentualny zysk z ich późniejszej odsprzedaży może wynieść nawet ponad 10% w skali roku. Nie powinno zatem dziwić, że zainteresowanie inwestorów tym typem nieruchomości utrzymuje się na wysokim poziomie.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook profile instagram contact us