Posiadłości wiejskie w Guardamar del segura

Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Brak ofert spełniających kryteria wyszukiwania.

Rynek nieruchomości w Guardamar del Segura

Dane z hiszpańskiego rynku nieruchomości, wskazują, że Guardamar del Segura to miejsce o wysokim potencjale inwestycyjnym – w 2018 roku sprzedaż nieruchomości kształtowała się tam na poziomie 673 (dane pochodzą z okresu I-III kwartał i dotyczą lokali mieszkaniowych).

 

Posiadłości wiejskie cieszą się zainteresowaniem inwestorów szukających alternatywy dla spędzania wakacji w hałaśliwym, zatłoczonym centrum miasta. Aktualnie dostępne oferty mogą zainteresować także osoby, które chcą wprowadzić duże zmiany w swoim dotychczasowym życiu i planują przeprowadzę na sielankową, hiszpańską wieś.

 

Oferty posiadłości wiejskich - Guardamar del Segura

Posiadłości wiejskie w Guardamar del Segura, to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na:

Dom na wsi na obrzeżach Guardamar del Segura będzie wspaniałym miejscem do wypoczynku – miejscowość ta liczy ok. 15 tys. mieszkańców, więc nie doświadczysz tam typowo kurortowego klimatu. Inwestując tam, zyskasz zaciszne, wakacyjne lokum, a także dodatkowe źródło zarobku – jeśli zdecydujesz się na jej wynajmowanie.

 

Nie wiesz, od czego zacząć? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o zakupie nieruchomości w Guardamar del Segura.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook profile instagram contact us