Jak skontaktować się z biurem tripinvest w okresie epidemii koronawirusa?

Gwałtowny rozwój epidemii koronawirusa sprawił, że niezbędne jest dostosowanie się oraz przestrzeganie regulacji, które wprowadzają państwowe władze. Spędzając czas w domu, warto zastanowić się nad sposobami i pomysłami na zainwestowanie swoich środków. Sprawdź, jak się z nami skontaktować oraz uzyskać informacje dotyczące interesujących Cię nieruchomości.

 

Kwarantanna w domu – idealny czas na zaplanowanie inwestycji

Wykorzystując czas, który spędzamy aktualnie w naszych domach – oprócz układania puzzli, rozmów z najbliższą rodziną oraz nadrabianiem zaległości w produkcjach filmowych czy serialowych - można rozważyć zainwestowanie w nieruchomość w Hiszpanii. Rozważając zakup nieruchomości na Costa Blanca, należy pamiętać, że będzie stał przed nami szereg decyzji, które będziemy musieli samodzielnie podjąć. Jedne z nich będą łatwiejsze, inne trudniejsze. Jednak niewielka część zainteresowanych inwestycją na Costa Blanca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną decyzją jest wybór odpowiedniej agencji oraz agenta nieruchomości.

 

Przeczytaj nasz poradnik kupującego, a następnie sprawdź aktualne oferty nieruchomości na Costa Blanca.

 

Nie działaj pochopnie

Jeśli zainteresowała Cię oferta pewnej nieruchomości, a Ty zgłosisz się do hiszpańskiego biura, które nie prowadzi obsługi w języku polskim oraz wyrazisz chęć zainwestowania, podasz swoje dane - to automatycznie zostaniesz zarejestrowany jako klient tego biura. Wszystko wydaje się proste, ale niestety do czasu. Agencja prosi o dokumenty, niezbędne do przeprowadzenia procedury zakupu i w tym momencie najczęściej daje o sobie znać bariera językowa. Klienci, którzy na tym etapie zaczynają poszukiwania agencji z polską obsługą – narażają się na dodatkowe, niepożądane koszty. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Jak wybrać agencję nieruchomości do zakupu mieszkania w Hiszpanii?"

 

Jak się z nami skontaktować?

Pomimo dynamicznej sytuacji w Hiszpanii, nasze biuro cały czas funkcjonuje – wszyscy pracujemy zdalnie i nadal świadczymy usługi doradztwa w sprzedaży nieruchomości na Costa Blanca, a nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania, przedstawią etapy kupna nieruchomości oraz niezmiennie służą fachową poradą. Kontaktując się z polską agencją nieruchomości, bariera językowa przestaje być problemem, a nasi kompetentni agenci przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy zakupu nieruchomości.

 

  • Można się z nami skontaktować przez infolinię: 0048 22 164 78 38
  • Zachęcamy do skorzystania z formularza znajdującego się na stronie głównej oraz do zostawienia swojego numeru lub zgłoszenia się do nas z zapytaniem – udzielimy odpowiedzi najszybciej, jak to będzie możliwe.
  • Skontaktujesz się z nami również za pomocą Facebooka!

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
facebook profile instagram contact us