Bungalowy w Torrevieja

(39 ofert)
Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?
Szukasz innej nieruchomości? Szukasz innej nieruchomości?

Inwestycja w Hiszpanii skazana na sukces

Hiszpania to popularny cel podróży turystów z całej Europy i nie tylko. Trend ten funkcjonuje od wielu lat i można mieć pewność, że ta moda się przeminie. Hiszpania co roku bije nowe rekordy w tym zakresie. W 2017 roku kraj ten odwiedziło blisko 80 mln turystów. Te liczby rosną z każdym rokiem – sprzyjający klimat, smaczna kuchnia, sympatyczni ludzie i niepowtarzalne widoki, to aspekty, które w tym kraju pozostają niezmienne i zachęcają ludzi z całego świata do odwiedzin.

 

Zakup bungalowu w Torrevieja

Bungalow to jednopoziomowy dom, o lekkiej konstrukcji, bardzo często wykonany z drewna. Jest to doskonały typ domku podmiejskiego i letniskowego, w którym można spędzać letnie miesiące lub wakacje. Coraz popularniejszym trendem jest przekształcanie bungalowów na domy do zamieszkania całorocznego w państwach o zmiennym bądź umiarkowanym klimacie. W krajach, gdzie wysokie temperatury panują przez cały rok, bungalowy są typowymi domami mieszkalnymi.

 

Ceny lokali tego typu są niższe niż willi lub luksusowych domów, toteż popyt na nie jest bardzo duży. Stanowi to istotny powód, dla którego wielu inwestorów jest zainteresowanych zakupem bungalowu w hiszpańskim Torrevieja. Jak wynika z oficjalnych danych, w tej miejscowości w I i II kwartale 2018 roku kupiono 2 779 nieruchomości, co świadczy o jej wyjątkowej atrakcyjności.

 

Udana inwestycja? Tylko w Torrevieja!

W Hiszpanii nie brakuje miejscowości, które przyciągają turystów jak magnes. Costa Blanca to region turystyczny, który jest liderem w tej dziedzinie. Znajduje się w nim miasto Torrevieja, słynące ze złóż soli, które oprócz kilometrów plaż, ma niezwykle ciekawą historię. Brak zabytków spowodowany wielkim trzęsieniem ziemi kilkaset lat temu. Jednak wynagradzają szlaki turystyczne i nietypowe muzea, w których wspaniale spędza się czas.

 

Chcesz zainwestować w Torrevieja? Sprawdź już dziś oferty nieruchomości w naszym serwisie. Zapewniamy bungalowy w Torrevieja w wysokim standardzie – z basenami, ogrodami, tarasami oraz innymi udogodnieniami. Zainwestuj w Hiszpanii i korzystaj z uroków malowniczego Torrevieja!

 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook instagram napisz do nas