Posiadłości wiejskie w Torrevieja

Lokalizacja
Costa Blanca
Rynek
Cena (€)
-
Powierzchnia (m2)
-
Pow. działki (m2)
-
Sypialni
-
Łazienek
-
Oferta ma
Oferta jest

Brak ofert spełniających kryteria wyszukiwania.

Torrevieja – idealne miejsce na inwestycję

Torrevieja to miejscowość położona w prowincji Alicante, w którym mieszka około 90 000 mieszkańców. Znajduje się w bardzo wygodnej lokalizacji w pobliżu miast Alicante i Murcji, gdzie zlokalizowane są lotniska, z których bez problemu można dojechać do Torrevieja. Miasto charakteryzuje się przyjemną dla oka architekturą – budynki zbudowane są głównie z cegły i idealnie komponują się z przepięknym krajobrazem.

 

Domy i posiadłości wiejskie w Torrevieja

Urok tego miasta to tylko jeden z powodów, dla którego warto zainwestować w nieruchomość właśnie tutaj. Torrevieja to miejscowość wyjątkowo chętnie odwiedzana przez turystów ze względu na zdrowy mikroklimat, który zapewniają złoża soli wydobywane od wieków. Atrakcją dla turystów są między innymi słone jeziora należące do parków narodowych. Torrevieja to też raj dla inwestorów, którzy nie mogą narzekać na brak klienteli chętnej do wynajmu posiadłości. W I i II kwartale 2018 roku sprzedano tam 2 779 nieruchomości, a na tym nie koniec, ponieważ Torrevieja w dalszym ciągu przyciąga nowych kupców.

 

Obecnie powraca moda na lokale i mieszkania w stylu rustykalnym i wiejskim. Posiadłości wiejskie w Torrevieja cieszą się olbrzymim zainteresowaniem turystów, którzy poszukują czegoś nowego, co pozwoli oderwać się od wielkomiejskiego trybu życia. Domy na wsi to nowoczesne budynki, których wyposażenie i drobne elementy architektoniczne przywołują miłe wspomnienia. Ich lokalizacja na obrzeżach miasta jest ogromnym atutem dla wielu inwestorów.

 

Dlaczego Hiszpania?

Hiszpania jest wciąż jednym z najchętniej odwiedzanych krajów przez turystów. Warto zainwestować tutaj w nieruchomości, dlatego, że nie będzie trzeba martwić się o chętnych na wynajem. Światowa Organizacja Turystyki szacuje, że co najmniej do 2020 roku popularność Hiszpanii wśród podróżujących będzie stale na tym samym poziomie i jej pozycja w czołówce najchętniej odwiedzanych państw, pozostanie niezagrożona.

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Masz pytania?

Calle Belgica 1, 03710 Calp, Alicante, Hiszpania
0048 22 164 78 38
biuro
facebook profile instagram contact us