Domy szeregowe na sprzedaż w Torrevieja

Aktywne filtry

wyczyść
 • Lokalizacja: Torrevieja
- wybierz -
-
-
-
-
-

Aktywne filtry

wyczyść
 • Lokalizacja: Torrevieja

Brak ofert spełniających zadane kryteria.

Nieruchomości w Torrevieja

Torrevieja leży na słynnym hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca. Obecnie jest jednym z najbardziej popularnych miejsc wypoczynkowych. Wakacje spędzają tutaj turyści z całego świata, którzy miejsca noclegowe rezerwują z dużym wyprzedzeniem, wiedząc, że w sezonie może ich brakować. Miasto liczy ok. 45 tys. mieszkańców. Najliczniejszą grupę obcokrajowców stanowią tutaj Brytyjczycy, a dalej Niemcy, Szwedzi, Rosjanie, Kolumbijczycy oraz Norwegowie.

Torrevieja na mapie Hiszpanii
Charakterystyczne zabudowania w Torrevieja

Co warto robić w Torrevieja?

Plaże w Torrevieja to największy atut miasta, o którym nie można nie wspomnieć. Są piękne, szerokie i piaszczyste. Warto również odwiedzić urokliwe, skaliste i bardzo spokojne zatoczki. Najpiękniejsza z nich jest otoczona palmami. To niemal karaibska Cala Ferris.

 

Ale, gdy plażowanie stanie się nudne, warto udać się do Torre del Moro. Jest to twierdza obronna z XIV wieku, która chroniła przed atakami berberyjskich korsarzy, którzy przybywali od strony Morza Śródziemnego. Wieża obronna znajduje się natomiast na Cabo Cervera. Jest to jeden z najwyższych punktów w mieście. Tutaj jest również popularny deptak, gdzie można podziwiać naturalnych rozmiarów pomniki muzyków z Torrevieja. Jedną z ciekawszych atrakcji jest także Park Narodowy z dwoma jeziorami La Laguna de la Mata oraz różowa La Laguna de Torrevieja. Niewątpliwie charakterystyczną wizytówką miasta są różowe flamingi oraz różowy kolor jeziora, które wynika z wysokiego poziomu zasolenia.

 

Charakterystyka rynku nieruchomości w Torrevieja

Ile kosztują nieruchomości w Torrevieja?

Torrevieja to miasto, w którym znajdziesz bardzo duży wybór nieruchomości w cenie poniżej 100 tys. euro. Jak pokazują statystyki, zdecydowana większość kupujących jest zainteresowanych nieruchomościami w cenie poniżej 100 tys. euro. Dane dot. ceny nieruchomości za metr kwadratowy dość różnią się od siebie, zależnie od źródła danych. Oficjalne dane wskazują, że cena za metr kwadratowy wynosi 1,170 euro, inne serwisy nieruchomości wskazują na cenę 1,585 euro. podczas gdy nasze doświadczenia pokazują, że cena ta może być jest sporo niższa.

 

Średnia cena nieruchomości w Torrevieja:

 • Średnia cena za metr kwadratowy w Torrevieja - 1,170 €
 • Średnia cena nieruchomości w Torrevieja - 167,598 €... natomiast w ofercie znajdziesz dużą liczbę nieruchomości poniżej 100 tys. €.

Kto kupuje nieruchomości w Torrevieja?

Nieruchomości w Torrevieja cieszą się ogromną popularnością wśród obcokrajowców, którzy szukają międzynarodowego i kosmopolitycznego miasta o doskonałych warunkach atmosferycznych. Populacja miasta liczby ok. 85 000 osób, z czego aż stanowią obcokrajowcy. Miasto szczególnie upodobali sobie mieszkańcy Wielkiej Brytanii i dlatego też często jest ono nazywane Małą Brytanią. Rodowici Hiszpanie stanowią niecałe 60% populacji. Drugą najliczniejszą grupą mieszkańców Torrevieja są właśnie Brytyjczycy. W dalszej kolejności Rosjanie, Ukraińcy, Marokańczycy, itd. Bardzo duża liczba Brytyjczyków sprawia, że jest to bardzo wygodne miejsce nie tylko na wakacje, ale także do życia.

 

Zagraniczni inwestorzy:

 • 33 % Wielka Brytania
 • 14 % Rumunia
 • 6 % Niemcy
 • 5 % Bułgaria
 • 5 % Holandia
 • 5 % Włochy
 • 4 % Francja
 • 4 % Belgia
 •  

Najlepsze obszary do inwestowania

Torrevieja to piękne położone miasto wzdłuż wybrzeża. W centrum miast znajdują się przede wszystkim bloki mieszkalne oraz lokale handlowe. Im dalej od linii brzegowej, tym więcej osiedli mieszkaniowych. Torrevieja oferuje ogromną liczbę nieruchomości na sprzedaż, w tym także dużo nieruchomości typu bungalow czy apartament położonych na samym morzem lub z widokiem na morze. Dlatego też najbardziej atrakcyjne są nieruchomości położone w okolic La Mata Beach, Playa del Cura, Punta Prima Beach, Play De Los Locos

 

123,568 € Torrevieja Centro Parque de las Naciones, El Molino, Puerto Deportivo, Centro - Muelle Pesquero
127,236 € Playa del Cura Antonio Machado, Avenida Habaneras - Curva de Palangre, Playa del Cura, Las Piscinas Naturales
198,653 € Nueva Torrevieja - Aguas Nuevas Nueva Torrevieja, Torreblanca, Parque Acuático - Sector 25, Aguas Nuevas
155,237 € Playa de los Locos Devesses - Monte Pego, Zona los Frutales, Miramar - Torre del Moro
182,425 € La Siesta - El Salado - Torreta El Salado, La Zarza, La Siesta, Torreta, El Chaparral
192,576 € El Acequión - Los Naúfragose El Acequión, Playa de los Naúfragose, Punta Prima, La Veleta
197,670 € La Mata Gaspar Perrelló, Los Europeos, Cabo Cervera, Cañada del Molino, Los Balcones - Los Altos del Edén

Całkowita liczba transakcji na rynku nieruchomości w Torrevieja

 • I kwartał 2018 1 321
 • II kwartał 2018 1 424
 • III kwartał 2018 1 114
 • IV kwartał 2018 1 402
 • I kwartał 2019 1 217
 • II kwartał 2019 1 506

Prognozy dla rynku nieruchomości

Ogromna liczba nieruchomości dostępny w Torrevieja sprawia, że ruch na rynku nieruchomości jest bardzo dynamiczny. Co ważne, jednak prognozy są stale rosnące. Od kilku lat utrzymuje się tutaj korzystna sytuacja dla kupujących nieruchomości oraz sprzedających. Niewątpliwą zaletą rynku nieruchomości w Torrevieja jest duża dostępność tanich nieruchomości. Ceny luksusowych nieruchomości w Torrevieja, także tych położonych na samym brzegiem morza są porównywalne do cen nieruchomości w centrach głównych polskich miast. Dlatego też przez długie lata z pewnością rynek ten będzie bardzo stabilny i umożliwi łatwy zakup lub sprzedaż mieszkania inwestorom zagranicznym.

Domy szeregowe na sprzedaż

Własny dom szeregowy w Hiszpanii to marzenie wielu osób – teraz i Ty możesz je spełnić! Szeregówki są doskonałą propozycją dla osób, które poszukują przystępnej cenowo i bardzo komfortowej nieruchomości. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybierać spośród szeregówek z 1, 2, 3 lub większą ilością sypialń. Ważnym aspektem domów szeregowych jest ich lokalizacja. Bardzo często są usytuowane w spokojniejszych dzielnicach miasta, z dala od zgiełku i hałasu. Zakup szeregówki to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na wygodnym i funkcjonalnym otoczeniu nieruchomości. Domy szeregowe bardzo często są wyposażone w przestronny taras i posiadają prywatny ogród. Dzięki inwestycji w dom w zabudowie szeregowej w Hiszpanii, zyskasz rewelacyjne miejsce do odpoczynku. W zależności od Twoich potrzeb i możliwości finansowych, możesz skorzystać z ofert domów szeregowych z rynku pierwotnego lub wtórnego.

 

Udogodnienia w domach szeregowych

W naszym serwisie znajdziesz szeroki wybór ofert domów szeregowych w Hiszpanii. Jeśli szukasz tańszych szeregówek w Hiszpanii, zachęcamy do zapoznania się także z ofertami nieruchomości przeznaczonych do remontu. W razie potrzeby, skorzystaj z pomocy naszych specjalistów – znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę domu szeregowego.

Sprawdź, jakie dodatkowe udogodnienia posiadają aktualnie dostępne na sprzedaż nieruchomości.

 • Prywatny taras
 • Ogród
 • Klimatyzacja
 • Kuchnia wraz z wyposażeniem
 • Ogrzewanie
 • Basen
 • A Garaż
Dom szeregowy z basenem
Basen przy domu szeregowym

Ile kosztują domy szeregowe w Hiszpanii?

Szukasz przystępnej cenowo nieruchomości w Hiszpanii? Zdecyduj się na dom szeregowy. Z reguły tego rodzaju nieruchomości są tańszą opcją, porównując do inwestycji w domy wolnostojące. Jest to jednak równie opłacalna inwestycja pod kątem potencjalnego zarobku na wynajmie nieruchomości. Ceny domów szeregowych w Hiszpanii są bardzo zróżnicowane. Cena będzie odpowiednio wyższa, kiedy nieruchomość charakteryzuje się wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją i dużym metrażem. Na cenę może wpływać także region, w jakim znajduje się dom. Nieruchomości w najpopularniejszych kurortach turystycznych zazwyczaj są droższe.


Średnia wartość transakcji na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Hiszpanii

 •  I kwartał 2018 145 297 €
 • II kwartał 2018 149 582,4 €
 • III kwartał 2018 152 095,1 €
 • IV kwartał 2018 153 179,7 €
 • I kwartał 2019 152 023,4 €
 • II kwartał 2019 154 487,8 €

Kto kupuje szeregówki w Hiszpanii?

Coraz częściej nieruchomości szeregowe w Hiszpani kupują zarówno hiszpańscy, jak i zagraniczni inwestorzy. Warto wiedzieć, że 13% wszystkich sprzedaży nieruchomości w 2018 roku dokonali tam obcokrajowcy. Atrakcyjne ceny i perspektywa wysokiego zwrotu z inwestycji (nawet 10,5%) zdecydowanie zachęcają do zakupu nieruchomości w tak atrakcyjnej lokalizacji.  Inwestowanie za granicą nie jest tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać – nasi specjaliści chętnie Ci to udowodnią. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze oferty i chciałbyś dowiedzieć się więcej o inwestowaniu w Hiszpanii, możesz na nas liczyć!

 

Średnia wartość transakcji obcokrajowców na rynku nieruchomości w Hiszpanii w II kwartale 2019

 • Nieruchomości z rynku pierwotnego – 257 460,2
 • Nieruchomości z rynku wtórnego – 157 209,7

Torrevieja – idealne miejsce na inwestycję

Wybrzeże Costa Blanca od wielu lat ściąga wielu turystów, a piękna okolica sprawia, że z roku na rok, coraz więcej osób decyduje się osiedlić tu na stałe. Pomimo że XIX-wieczne trzęsienie ziemi zniszczyło praktycznie całkowicie starszą zabudowę Torrevieja, to odbudowane miasteczko nadal ma swój niepowtarzalny klimat, który niejednego zachwyca. Dodajmy do tego piękne plaże czy ogromne złoża soli, które zapewniają zdrowy mikroklimat i otrzymujemy urokliwe miejsce, które chwyta za serce.

 

Szeregówka w Torrevieja

Wśród różnorodnej zabudowy miasta, począwszy od tej starszej, z czasów odbudowy, a skończywszy na powstających co roku nowych budynkach – każdy znajdzie coś dla siebie. Bungalowy, wille czy bliźniaki… Naprawdę jest w czym wybierać. Sporo osób decyduje się na zakup domu w zabudowie szeregowej w Torrevieja. Jest to doskonała alternatywa dla osób o bardziej ograniczonych funduszach, ponieważ są one zazwyczaj tańsze, niż budynki wolnostojące. Zapewniają zdecydowanie większy komfort i możliwości niż mieszkanie w bloku, a w razie potrzeby łatwiej jest je też sprzedać.

 

Zainwestuj w przyszłość

Zakup domu szeregowego w Torrevieja może być nie tylko spełnieniem marzeń o zamieszkaniu na ciepłym wybrzeżu Morza Śródziemnego. Według danych hiszpańskiego Instytutu statystyki – ceny nieruchomości w tym kraju już od dawna mają tendencję wzrostową, sięgającą nawet kilkunastu procent w skali roku. Dlatego inwestycja w hiszpańskie nieruchomości, niezależnie od celu, w jakim je kupicie, to doskonała lokata kapitału właśnie w tym momencie – tańszy zakup zaowocuje przy sprzedaży, gdy ceny nieruchomości znacznie wzrosną.

 

Warto zaznaczyć, że liczba wszystkich transakcji zakupu nieruchomości w I i II kwartale 2018 roku wyniosła tam 2 779. Świadczy to o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym Torrevieja. Dlatego nie zwlekaj – zapoznaj się jak najszybciej z ofertami domów szeregowych na tripinvest. W naszym serwisie możesz znaleźć swój wymarzony dom!